Ajík

The sims 3 Převlékání

Mám the sims 3 ale už jsem je dlouho nehrála a tak jsem zapoměla..
Kdysi mi fungovalo že jsem si normálně zapla testingcheatenabled true
a pak nějak klikla na sima a měla jsem tam nabídnuté že se můžu vrátit na zaátek přetvořit ho jakože obličej, oblečení… a pak potvrdit a hrát..
ale vůbec mi to nejde.. a nevím jak na to.. prošla jsem hodně stránek s cheaty.. ale nenašla jsem to prosím nevíte jak to udělat ?
Doplňuji:
Jakože ne , předtím mě to vrátilo do toho ú)plně prvního nastavení (jakože když začíná hra zakládá se rodina tak tam jak se tvoří postavy) tam mě to vrátilo změnila jsem třeba tvar nosu nebo barvu k hnuté hry (rodiny)

Odpovědi
Podvodnik12

Když kliknete na zrcadlo, tak tam můžete změnit vzhled obličeje a na převlékání stačí kliknout na šatník.