Nikyna

Tet na tik toku je populární Šampon od head and shoulders clasic , ze prej ma pomoct na fungal acne , nekdo zkousel ?

Je mi 14 tak to moje asi bude hormonalni ale chtela bych zkusit tak aby jsem ne mela vyrazku nebo neco

Odpovědi
iceT

To jako plácat si na xicht šampon? Jestli tu vyrážku fakt nechceš, tak to nezkoušej.

Mravenec

Nevím co je fungal acne a nezajímá mě to. Jsi v pubertě holka, určité změny se prostě dějou.

elkon

Pubertální změny prostě existují, časem se to upraví, ale podobným reklamám nevěřím, je to jen chyták na peníze.

Hlada

Když budeš mít jakýkoli zdravotní problém, který není jednoduchý a jasný (chřipka, rýma), tak se vždy obrať na lékaře. Nepřišla jsi k té diagnóze na sociálních sítích?

Zdroj: https://derma­blog.cz/991/fun­gal-acne-mykoticke-akne/