mandragora

Je možné otěhotnět v dobe sedmidenni pauzy?

Ahojky chtela bych se poradit.Mela jsem normalne menstruaci po dobrani platicka. A beru prasky pravidelne. Dobrala jsem plato prisel menzes odesel me tak 4den. 5den jsem mela s pritelem nechraneny sex. Radeji jsem si hned pak vzala prasek z noveho platicka. A pokracuji v uzivani. Misto 7dne jsem si ho vzala ten 5. Ja vim, ze pisou ze i po dobu 7denni pauzy jsi chranena. Asi jsem si rozhasila hormony protoze od te doby mam prsa nalite jak pred menzesem, boli me podbrisek neni me nějak nejlip a dneska jsem trochu zacala spinit. Koupila jsem si vcera test a udelala si ho vcera. Uplynulo 7dni negativ. Ale nevim jestli neni brzo. Tak budu rada za rady dekuji pekny den

Odpovědi
arygnoc

tak sa vyzlečte, naštartujte skype, pozrieme sa na to.

;-Q

Baromut

Pokud si prášky brala fakt svědomitě, tak těhotná na 98,9% nejsi :) Máš jen rozházený hormony, nejspíš z té zkrácené pauzy. Mně se tohle děje běžně, když beru 2 plata bez pauzy.

gecco

Rada? – navštiv gynekologa…
😉
Takové ty volně prodejné těhotenské testy reagují až tak 3–4 týdny trvající těhotenství.