Bronzový

Těhotenský test pro muže

http://www.zenska-neplodnost.c z/…
co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nafouknutá bublina jako ostatně mnoho věcí ve článcích tohoto typu. Citace: "je tento test určen párům, které se několik měsíců neúspěšně pokouší o početí, ale nechtějí zatím ještě vyhledat odbornou pomoc." To by mě zajímalo co potom budou dělat...Sednou si na kraj postele a popovídají si o tom? Možná by mohli "hustotu" sparmatu přeměřovat každý druhý den, aby zjistili jestli nenastala nějaká nenadálá změna, nebo ho půjčit sousedům, aby doma neležel ladem:D.

Další odpovědi:

Zlatý

Velice zajímavé, ale myslím, že užitečné. Pár se tak alespoň dozví, jak na tom doopravdy je, protože se třeba strachoval a to úplně zbytečně. Takže podle mne docela užitečná věc. Teda jestli to teda vůbec bude fungovat....

Stříbrný

Hezké. Ale jednak by mě zajímalo kolik procent článku si pan novinář vymyslel(na novinkách, nic neobvyklého) a pak - takový přístroječek může ve snažícím se páru spíš vyvolat ještě větší nervozitu, beznaděj a stres. Zdravé aplůodné páry takový přístroj nepotřebují a ty, kterým se nedaří, stejně nijak nepomůže.

Pokročilý

možná že pomůže muži odhodlat se jít k doktorovi, když uvidí, že těch spermií má málo..
umím si představit, že se stydí jít a masturbovat přímo v ambulanci do zkumavky, kterou pak předává sestřičce..takže takový menší domácí tester by mohl pomoci..

detekce protilátek je spolehlivá, takže i test by mohl fakt fungovat věrohodně...

ale stejně vyšetření podstoupit u doktora bude muset, pokud přece jen k němu kvůli neplodnosti půjdou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.