Avatar uživatele
Lucimia

Těhotenský test pro muže

http://www.zenska-neplodnost.cz/no­vinky/i-muzi-maji-svuj-tehotensky-test-581
co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Seeker

Nafouknutá bublina jako ostatně mnoho věcí ve článcích tohoto typu. Citace: „je tento test určen párům, které se několik měsíců neúspěšně pokouší o početí, ale nechtějí zatím ještě vyhledat odbornou pomoc.“ To by mě zajímalo co potom budou dělat…Sednou si na kraj postele a popovídají si o tom? Možná by mohli „hustotu“ sparmatu přeměřovat každý druhý den, aby zjistili jestli nenastala nějaká nenadálá změna, nebo ho půjčit sousedům, aby doma neležel ladem:D.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Velice zajímavé, ale myslím, že užitečné. Pár se tak alespoň dozví, jak na tom doopravdy je, protože se třeba strachoval a to úplně zbytečně. Takže podle mne docela užitečná věc. Teda jestli to teda vůbec bude fungovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Hezké. Ale jednak by mě zajímalo kolik procent článku si pan novinář vymyslel(na novinkách, nic neobvyklého) a pak – takový přístroječek může ve snažícím se páru spíš vyvolat ještě větší nervozitu, beznaděj a stres. Zdravé aplůodné páry takový přístroj nepotřebují a ty, kterým se nedaří, stejně nijak nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

možná že pomůže muži odhodlat se jít k doktorovi, když uvidí, že těch spermií má málo..
umím si představit, že se stydí jít a masturbovat přímo v ambulanci do zkumavky, kterou pak předává sestřičce..takže takový menší domácí tester by mohl pomoci..

detekce protilátek je spolehlivá, takže i test by mohl fakt fungovat věrohodně…

ale stejně vyšetření podstoupit u doktora bude muset, pokud přece jen k němu kvůli neplodnosti půjdou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví