Lucimia

Těhotenský test pro muže

http://www.zenska-neplodnost.cz/no­vinky/i-muzi-maji-svuj-tehotensky-test-581
co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Seeker

Nafouknutá bublina jako ostatně mnoho věcí ve článcích tohoto typu. Citace: „je tento test určen párům, které se několik měsíců neúspěšně pokouší o početí, ale nechtějí zatím ještě vyhledat odbornou pomoc.“ To by mě zajímalo co potom budou dělat…Sednou si na kraj postele a popovídají si o tom? Možná by mohli „hustotu“ sparmatu přeměřovat každý druhý den, aby zjistili jestli nenastala nějaká nenadálá změna, nebo ho půjčit sousedům, aby doma neležel ladem:D.

Další odpovědi
Jahoda

Velice zajímavé, ale myslím, že užitečné. Pár se tak alespoň dozví, jak na tom doopravdy je, protože se třeba strachoval a to úplně zbytečně. Takže podle mne docela užitečná věc. Teda jestli to teda vůbec bude fungovat…

Nuk nuk

Hezké. Ale jednak by mě zajímalo kolik procent článku si pan novinář vymyslel(na novinkách, nic neobvyklého) a pak – takový přístroječek může ve snažícím se páru spíš vyvolat ještě větší nervozitu, beznaděj a stres. Zdravé aplůodné páry takový přístroj nepotřebují a ty, kterým se nedaří, stejně nijak nepomůže.

vyneve

možná že pomůže muži odhodlat se jít k doktorovi, když uvidí, že těch spermií má málo..
umím si představit, že se stydí jít a masturbovat přímo v ambulanci do zkumavky, kterou pak předává sestřičce..takže takový menší domácí tester by mohl pomoci..

detekce protilátek je spolehlivá, takže i test by mohl fakt fungovat věrohodně…

ale stejně vyšetření podstoupit u doktora bude muset, pokud přece jen k němu kvůli neplodnosti půjdou