quentos

Teda to by mě zajímalo, jak tohle zjistili??

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/214371-italska-mafie-rozpustila-telo-zeny-v-kyseline.html

Jestliže z těla tím pádem nezbylo nic, jak se na to mohlo přijít, resp. vůbec být pojato podezření?

Nejlepší odpověď
Marsyas

Nečetl jsem to, ale kosti rozpustí jen málokterá kyselina, oběť by se potenciálně dala identifikovat podle zubí karty.

Další odpovědi
iceT

…ze by je nekdo napraskal?:-)

hanulka11

zřejmě se některý z nich někde pochlubil

verka

Neměli lučavku královskou a tak zbyly zlaté zuby.