ReHu

Teď jsem přijela z projížďky na kole. Byla skvělá. Jen ty mušky. Ty mušky. Doporučili byste brýle se zcela čirými skly?

Nebo se zbarvenými do žluta? Nebo úplně jiné?

Nejlepší odpověď
jáára

mouchy prej rádi žlutou. když sem měl WXP, tak mi mouchy sra.ly na nabídku start. teď je bílá a je pokoj.

brejle raděj čirý.

Další odpovědi
gecco

Doporučuju co nejsvětlejší polarizované (odstraňují odlesky) a nebo do soumraku/tmy zcela čiré.

JájsemRaibek

Mám tyto brýle: http://www.ak­cniceny.cz/de­tail/sportovni-bryle-s-vymennymi-skly-1801878/ a jsem spokojený. Jsou tam tmavá, oranžová a bílá skla.