Bronzový

Taky vám zapáchá vánoční stromeček?

Podotýkám, že regulérně zakoupený za 350 Kč. Slyšel jsem, že bývají "ošetřené" proti krádeži v lese jakýmsi postřikem. Páchne to jako po kočičí moči. Zápach se ale při koupi nekonal, dostavil se až doma v obývacím pokoji po ozdobení. Co se s tím dá dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vyhodit!Prodejce musel být pěkný lupínek.

Další odpovědi:

Zlatý

Chceš říci proti okusu zvěří že. To se běžně dělá , halt to přišlo do tepla tak se to začalo uvolňovat.
Kdyby to bylo proti krádeži, tak ti tu ochranu zapomněl prodejce zablokovat.
Doplňuji:
Tak to jsem špatně pochopil.
Jenom mně není jasný jak to zabrání krádeži. Jak je vidět tak ne.
Takže nahlásit policii a přidat paragon. ´Teď jde ještě o to jak dokážeš že to je ten stromek co jsi koupil.Pořád to ale krádeži nezabránilo.
Já používám lé=ta umělý a pro vůni si chodím do lesa.

Zlatý

Neuděláš s tím nic, ten pach se uvolňuje až od určité teploty - takže leda jej umístit ven (balkon, trerasa, zahrada).
Jinak odstrojit a spálit (či jinak zlikvidovat).

Stříbrný

Ano, tohle je ochrana proti krádeži. Co dělat? Stromek vyhodit, koupit nový (budou ve slevě, přinejmenším umělé) a zastavit se na Policii. Ta už někde nejspíš řeší krádež stromků, tak svědeckou výpověď uvítá.

Zlatý

Ne, já stromek neukradl!

Stříbrný

není nad umělej stromek:-)

Pokročilý

Jen pozor, aby to nevzala Policie jako spoluúčast pachatele. je to jako,když koupíš jinou kradenou věc. prostě ti ji zabaví a neuvidíš ani korunu. A ještě zloděje pochválejí.
Zjistit jestli takových lidí je více, které napálil a pokud budou pargony, což mohou být falešné také. Tak pak by sjte mohli na prodejce dát hromadnou žalobu a tak získat náhradu od prodejce. Prodejce také ručí za to, co prodává! jednim člověkem se nebude nikdo zabývat, ale více lidmi ano.
A ČOI je naic, bay bylo jasné, ta s eVám poutze vysměje. Už mám skvělý zážitek, a dokoce by prodejce chytili při činu, jenže? A to nás napálených od toho prodejce bylo velice mnoho. A slavná ČOI nic.A stále prodejce si prodává dál šunty napaluje další lidi. Sice neprodává stromky na Vánoce, ale něco jiného. Prodejce má Kamenný obchod a i Internetové stránky a lidé se stále chytají na nabídku. Prostě mu ČOI jde stále na ruku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.