panenka

Taky vám blbne dnes na Nově film se Seagalem?

Dobrý večer ted jsem se dodívala na film Poslední mise a všimla jsem si že během toho filmu se obraz zasekával chtěla bych se vás zeptat blblo to i vám?děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Myslím si,že se mi obraz dvakrát rozpadl,ale to bylo určitě tou přicházející studenou frontou doprovázená bouřkou,mohly za to tedy asi atmosferické poruchy.