quentos

Taky máte někdy pocit, že nevděk světem vládne?

Tak já se kvůli jedný uživatelce hrabu v tlustém slovníku, abych dal co nejrelevantnější odpověď, a vona poděkuje jen ostatním uživatelům, kteří své odpovědi ozdrojované neměli a tím pádem šlo jen o jakési jejich domněnky.
Jelikož na rozdíl od ní mám vychování, tak nebudu jmenovat, ale stejně všichni jistě víte, o koho jde, protože takovej nevděčník tady je jenom jeden. Nezřídka vám místo poděkování za odpověď ještě vynadá. Mám chuť podat podnět k šetření tvůrcům těchto stránek.

Nejlepší odpověď
redy

Pak že tu nejsou vychytralí lidi.

Nedostane se jim vděku, a už by dávali podnět k šetření.

To víš, každej si nesedne hned na zadek, když se hrabeš v tlustým slovníku.:-DDDD

Další odpovědi
Šidlo

ech, na Slovensku by ste už za svoju profesionalitu bol minimálne pomluvený a vysmiaty......

v reálnom živote horšie, ak by ste s tým strápnili alebo prekonali niekoho (v prípade bežnej slovenskej pracovnej morálky asi všetkých 90% na pracovisku)

v mnohých firmách bývajú skutoční profesionáli šikanovaní alebo vyhadzovaní

bohužiaľ, tak to je.......

anonym

Jsem tady už několik let, ale aby si někdo nárokoval palec nebo dokonce nominaci za odpověď, tak to jsem nezažil. Jak může člověk, který si říká učitel, napsat na veřejnosti:

To seš chytřejší než slovník, nebo co? Říkat si ji mohou, jak chtěj, ale Marina pochází z jiného jazyka než Mary, takže tato dvě jména spolu nic společného NEMAJÍ.
Něco takového jsem čekal. Něco mi odsekne a poděkuje jenom ostatním. Příště už na tebe fakt s**u!!!
Nebo:

Kde bys bez učitelů teď byl, ty hovado jedno? Potřeboval bys pár přes hubu.

Kdyby ses raději hrabal v něčem jiném než ve slovnících, udělal bys dobře pro svoje zdraví. Ono, semeno leze do hlavy rychleji než vědomosti!

led

Pane kolego, to se kvůli jedný užívatelce jenom tak hrabete v tlustém slovníku? A co vaše, díky tomu hledáni, nově nabyté znalosti v dané problematice? A ty pak můžete využít na vašich mezinárodních kolbištích. Ech, vy nevděčník… Já, bych na vašem místě, poděkovala „neznáme uživatelce“ za poskytnutou možnost rozšířit sve vědomosti a přála bych ji mnoho dalších otázek. Vždyť učíme se pro sebe.
Nečekejte díkyvzdání tam, kde to neznají.

Kepler

Tak, tak. Každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. No, dějí se tady věci, škoda komentu. Chce to kapku hroší kůži.

Dismas

Věř mi, že tohle znám velmi dobře. Ale když si postěžuju, tak to hned někdo smaže.

mosol

Od té doby, co si se tu stal gauleiterem, tak jsi nějak vyrostl

iceT

Občas někdy zřídka si připadám nedoceněná, ale opravdu jen velmi zřídka.

postcd

myslím, že si to uvědomuji a ani moc vděk nečekám. V Bibli je předpovězeno, že lidé takoví budou (http://www.bi­blenet.cz/app/bi­ble/passage?pas­sagePath.path=2+Ti­moteovi+3%2C1-5) a nedivil bych se kdyby se to ještě zhoršovalo.

PS: já třeba palcuju odpovědi, které mi přijdou podnětné, užitečné a rozšíří mi obzor. Člověk se třeba špatně zeptá a i když je odpověď správná, spíše uvítám jinou odpověď kde odpovídající lépe odpověděl na to, co mě zajímá.

Jinak také bych rád mnoha odpovídajícím poděkoval, ale palec nedám, jelikož nevím bezpečně jestli je daná odpověď správná.

ivzez

Jak Quentose tady z Odpovědí znám, si nemyslím, že
by mu šlo o to obodování.

Spíš ho dotyčný naštval … také se někdy neudržím.
A na nadávajícího tazatele už jsem také narazila.

gecco

Mosoji – netuším, z jakého zneužívání mne osočujete, protože:

  • nikdy jsem nepoužil nic důvěrného či soukromého
  • nikdy jsem nic soukromého nedal na ´sklo´
  • nikdy jsem nepoužil neveřejné kanály ke zjišťování informací
  • nikdy jsem nepoužil neveřejné kanály k ´podpoře´ mých názorů
  • nikdy jsem nikde za nic ´nelobboval´

___
Vyjadřuju to, co si myslím.
A zveřejňuju to, co je veřejně známo.
___
Kromě toho nechápu vaše narážky na „radio Jerevan“…
___
Ale máte pravdu – husy jsme spolu nepásli, takže mírně nechápu, z jakého důvodu si dovolujete mi tykat.
Že by šlo o psychické ´postižení´ armádního aparátčíka? – nevzdělaného, s mozkem vymytým PŠM, zato s propůjčenou důstojnickou hodností (fakticky jste byl maximálně frajtr).
No – přes tuhle drobnou nerovnalost se snadno přenesu…
😛

marci1

Než to tu „zmizí“, chtěla bych jen přidat svůj názor do diskuse. Pojďme brát život s nadhledem, vše hned nedramatizovat, nedělat ze všeho vědu, nechovat se sebestředně, nebrat vše tak vážně, spíše s humorem. Jinak se nebudeme cítit dobře a v pohodě. 🙂

led

Musím uznat že i quentos má v čemsi pravdu.
Je slušností za pomoc alespoň poděkovat, ať už formou veřejného poděkování (pokud nechceme veřejně, máme možnost použít vnitřní poštu), nebo palečkem, nebo vyhodnocením jako nejlepší odpovědi.
Nejde jen o hledání v hrubých slovnících, nebo na internetu, ale i za ochotu se danému problému věnovat. Za skutečnou pomoc.

Na druhou stranu je zde velké množství dotazů na úrovni savců a ptáků selského dvora typu nejmenovaného bleskového média, které podle mého názoru jsou jen ukázkou mentality bavících se předškoláků.
Ale zato je na ně mohutnou silou odpovězeno a zasypávané jsou hodnoceními.

quentos

díky

gecco

LED – ano, poskytovatelé kvalitních odpovědí si, nepochybně, zaslouží uznání… A je jen na tazateli a dalších účastnících tohoto fóra, jak (a zda vůbec) odpověď přečtou, ohodnotí (a pochopí…).
Ale – přečetla sis otázku, kterou Q položil?
___
On ´vyžaduje´ ohodnocení za to, že se angažoval… Už jsi na nějakém fóru takovou žádost viděla??
Já nikdy…
A já osobně bych si nikdy nedovolil peskovat tazatele za neohodnocení mé, byť sebekvalinější a i kdovíjak ´vydřené´, odpovědi…
___
Bohužel – mou odpověď Quentosovi sám veliký Q skryl, asi se zaleknul, nevím…
____________
Mám pocit, že jsem ´vypadnul´ právě včas – kult oobnosti je nebezpečný – a zkušenosti nesdělitelné…

gecco

Pánové Mosoji a Quentosi – vy si tak krásně ´notujete´, měli byste se shromáždit…
😁

anonym

Všemu vládnou programy, z 99% vše funguje podle programu a pokud je chyba v programu tak je zde problém a deprese, nejsou programátoři co by dokázali chyby v programech eliminovat.

anonym

Zlatý
barbakan

Jsem tady už několik let, ale aby si někdo nárokoval palec nebo dokonce nominaci za odpověď, tak to jsem nezažil. Jak může člověk, který si říká učitel, napsat na veřejnosti:

To seš chytřejší než slovník, nebo co? Říkat si ji mohou, jak chtěj, ale Marina pochází z jiného jazyka než Mary, takže tato dvě jména spolu nic společného NEMAJÍ.
Něco takového jsem čekal. Něco mi odsekne a poděkuje jenom ostatním. Příště už na tebe fakt s**u!!!
Nebo:

Kde bys bez učitelů teď byl, ty hovado jedno? Potřeboval bys pár přes hubu.

Kdyby ses raději hrabal v něčem jiném než ve slovnících, udělal bys dobře pro svoje zdraví. Ono, semeno leze do hlavy rychleji než vědomosti!

gecco

Barbakane – zkušenosti jsou nesdělitelné – a některými i nezískatelné…
😉

briketka10

Dokud na sebe nezačnete hulákat
moc sprostými slovy, aby mohla 😁
Jste přece všichni inteligentní a
já Vás mám bez rozdílu stejně ráda.

quentos

my Tebe taky :{)>
… a na dobrou noc jedna skvělá zpráva debatérům: o víkendu tu nebudu. V pátek odpoledne odjíždím až na pomezí Moravy a Slezska. Tak a teď do mě – nepřítomný se přece pomlouvá tak snadno… :{DDD>

zzzzz

Já bych ti palec taky nedala, od té doby, co té tvoji ropuše narostla na hlavě koruna, seš dost otravnej ☹

quentos

… ještě že je mi to úplně jedno… nějaké palce si strč někam…

gecco

Q
Tahle tvá replika diskusnímu příspěvku ZZZZZ mi nějak nekoresponduje se zněním tvé ´otázky´…
😁
No, naštěstí Admin vyhověl tvé žádosti o smazání mé odpovědi tobě – a díky tomu mám její znění v mailu (běžně si to nezapisuju, nepíšu si ´deník´), mohu ji tedy zreplikovat do Diskuse…
Chceš?
🙂
Ani ne, viď?
😁

anonym

Na pomezí Moravy a Slezska? Tam jsou dobrosrdeční lidé, važ si je.

Kepler

To jsem zvědav, jak dlouho tahle diskuze ještě vydrží, než ji někdo nahlásí (nebo už nahlásil) jako závadnou.

briketka10

Nehádejte se. Jste snad dospělí,
nebo ne.
A chováte se, jak malí kluci.

gecco

Briketko – jsou principy, o které se chlapi i perou…
😉

anonym

To jste družstevníci?:-DD

gecco

Sambo – jo, ale každej v jiným družstvu…
😉

gecco

Jsem konsternován – kolik potrefených husí – zakejhalo souhlasně,,,
😉
Divné je, že tyto husy nenechaly mou odpověď zhodnotit i dalšíi uživateli…
No – vlastně je to signifikntní…
______
Q – proč jsi mou odpověď máznul?
Víš, že mám pravdu…
___
Ubožáku…

gecco

Q…
Mám takový dojem, že zne(vy)užiješ svého práva ´zlatého´ – a tuhle svou otázku skryješ…
___
LOL…

mosoj

Seš ještě větší hajzl než jsem čekal.

mosoj

Zásadně zneužíváš důvěřivosti uživatelů. Osobně dobře chápu skrytý obsah ve tvé svinské odpovědi. Hlouběji se klesnout nedá.

quentos

Souhlas. Nesliboval gecco náhodou, že odsud zmizí? Vždy na mě působil seriózně a moudře, ale touhle odpovědí se tedy plně odhalil. Není ani jedno z toho.

zzzzz

Sliboval, já ho prosila ať zůstane, a buď si jistej, že nejsem jediná, komu by tu scházel 🙂

gecco

ZZZZZ – omlouvám se tobě i dalším (ne všem, ´ptákům´ a žabákům určitě ne*), změnu podmínek jsem neinicioval a ani neakceptoval…
___
Mrzí mne to, jenže – život nekončí s nějakým webem – a milí lidé se mohou ´setkat´ i jinde, než na ´přehřáté´ poradně…
😉
___
*) až včil jsem i uvědomil – Jugar a Mosoj bydlej nedaleko ´sebe´ – není to divnej kraj?
😉

gecco

Hele, Pepiku, můžete svůj (mo)mentální nápad nejak konkretizovt?

mosoj

Podívej, husy jsme spolu nepásli ( protože ty jsi ani ty husy neměl) a tvoje St bácké metody mně nezajímají. Nemám potřebu rozhlašovat co zjistím na internetu. Já se dokáži realizovat zcela jinak.

mosoj

HOWGH !

mosoj

Tvoje Radio Jerevan zmizelo.

Kepler

Mimochodem: dávat nějaké podněty adminovi nemá smysl. Sami nedodržují vlastní pravidla.

quentos

bodejť by ne – ty si coby stokrát zabanovanej troll nemáš vůbec na co stěžovat. Můžeš bejt ještě rád, že tě tady vůbec nechaj žít.

gecco

WTF???

mosoj

Gecco, Radio Jerevan zmizelo.