Taky dostanete vyhubováno, když nepřevracíte ponožky, které dáváte k vyprání?

Já ano.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Je možné, že něco říká, ale já to už nevnímám.

Další odpovědi
anonym

já si je už vždy sundávám převrácené 🙂

Drap

Já ne.

gecco

Ne – převracím je dle návodu…
😉

anonym

Peru si sama.

Emefej

U nás je ticho. Naše pračka mluvit neumí.

anonym

Tak tohle neřeším.Normálně sundám ponožky, hodím do špinavého prádla a co s nimi dělá manželka to nevím.Zatím mně kvůli tomu nikdy nenadávala, to spíš kvůli tomu, že je mám 2× – 3× na noze a už tam jsou díry.

Děkuji za vysvětlení.

Zbynas

O prádlo a zdaleka nejen o něj se stará moje subinka. Ta dostane nařezáno vždy, když něco není dle mých představ. Tudíž ne, já nedostávám vyhubováno :)))

bolak

V naší rodině byla móda sundat ponožky a před vhozením je dávat do sebe, aby se pak nemusely párovat.

Jinak to mám podobně jako gecco a nejen u prádla, vždy když je něco rozbité nebo natržené, stačí to položit na určité místo, chvíli to tam nechat a ono se to samo opraví.

Danina65

Já bych to stavěla na úroveň hrdelního zločinu.:-)

Agneta

Tak už taky začínáš s tím „taky“…že by tě tvůj kámoš nějak obarvil?:DDD

anonym

gecco, návodu koho? 🙂

gecco

Máme takový návod, co s prádlem – já je podle toho návodu hážu do koše na špinavé – a ono se pak, zřejmě podle jiné části návodu, objeví v šuplíku čisté a poskládané…
😉
A od koho ten návod pochází? – já myslím, že je to hlas Boží…
😉
Boží, to teda je..
😉

anonym

🙂

gagaga

gecco, bojim se zeptat, jestli doma mate " navod " uplne na vsechno :p

  • iv-

gecco

  • iv-

Ano, předpokládám, že ano – jenže já, jakožto chlap, návody nečtu – mnohdy se řídím intuicí…
😉

gagaga

hmmm , to ja se kdysi davno ridila take intuici …,
ze bych si vlastne " pri tom " mohla i cist …, a hned na to byla reklamace ! ;(

  • iv-