Avatar uživatele
dudu

Takto si aerolinky představují zlepšování svých služeb?

Naše vnučka pár dnů pobývala na Krétě. Zůstal jsem štronso, když nám sdělila, že během letu nedostali zdarma ani napít vody! My jsme podobný let z Heraklionu absolvovali 14.10.2005. Za­nedlouho po startu nám bylo servirováno: maso, zelí a dvě malé bramborovvé knedle, zeleninový salát s houbičkami, slepované linecké kolečka a nabídnuta bulka plus máslo. K pití jsme měli k dispozici různé vody, pivo nebo červené víno. Na závěr pak káva, resp. čaj.
Kde jsou ty časy, kdy to ještě stálo za ho.no.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, GM před 1019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tak to asi letěla nízkonákladovkou. Já jsem to měl stejně, když jsem letěl do Německa s Wizzairem.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nic si z toho nedělej, bude ještě hůř!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Záleží na sjednaných službách, nebo způsobu přepravy. Někdo chce ušetřit a pak se diví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To je drsné, když stále platí ten nesmysl o zákazu 100ml kapaliny a více v příručním zavazadle. Cestující přece nevěděli, že si mají kupovat plastovou lahev s vodou do letadla v odbavovací hale.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Zlatá doba leteckého cestování (zvyšující se možnosti, velká konkurence atd). už skončila. Teď je cestující rád, že mu dopravce nezkrachuje mezi koupí letenky a letem … Příčin je víc, COVID je už jen třešnička na dortu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Hmmm megaultralowcost?
Chápu že pro nízkou cenu je možné oželet nějaké služby. Ale tohle mi připadá už dost. Před pár lety jsem několikrát letěl, ale alespoň základní občerstvení bylo v ceně. Připadá mi to i bezpečnější, než aby pasažéři začali po vzletu rozbalovat vlastní romadur a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No a není v tom třeba „něco jiného“? Totiž kámošův synek cestoval v letadle do Paříže (smradu jak v hradu) vedle klece s medvědem, ovšem za 9,99€. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
tvaruzekcz

@dudu Dopravce tu je od přepravy a ne od toho, aby fungoval jako „all you can eat“ bufet. Všichni jste strašně „hogo fogo“ a nakonec jako socky nemáte ani na vodu v letištní hale.

@Ametyst Nesmyslný zákaz to je pouze pro někoho kdo ještě nikdy neslyšel o kapalných výbušninách, ale ty by si určitě povolil 2 litrové láhve :)

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Živod mě naučil rozlišovat rozdíl mezi férovou cenou a zlodějnou. Po revoluci jsme s manželkou za poznáníím procestovali téměř celou Evropu a sever Afriky. Kritizovat někoho, kdo se pozastavuje nad tím, že ještě nedávno aerolinky vítaly pasažéry sklenkou sektu a dnes nenabídnou sklenku vody, je projev ztráty soudnosti nebo, v leším případě, snobárna. Za příklad, že to funguje i jinak může posloužiit vývoj cen a porovnání rozsahu služeb internetu – za pár korun jsem ještě včera vrněl nadšením při videopřenosu s vnučkou hovící si na kyperské pláži. Před dvaceti léty jsem cca za stejný peníz s nadšením meiloval s kámošem z vedlejší obce.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

ad elkon: ty jsi snad majitelem letecké společnosti. Nevidíš to do nebe volající odrbávání zákazníka, kdy za stejnou nebo vyšší cenu rapidně klesá kvalita služby?!

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Já si vždy než do něčeho jdu, vše prověřuji předem a nemusím pak být vyjevený.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

To bychom přepravci křivdili. Každý měl možnost koupit si půl litru vody za 50 Kč. Hůř bude až letadla pro charterové lety vybaví tzv. klekosedy díky čemuž se cca o třetinu zvýší jejich kapacita.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

To pak bude lepší se na celé cestování vyprd.out, ne? Je to snad taková životní nutnost někam furt rajzovat, bez níž dotyčný/-á zemře? Já se bez cestování zaobcházím celý dosavadní život a nemám pocit, že by mi něco uteklo.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava