dust8

Také vidíte chybu na Odpovědi.cz u opakující se poslední otázky, když kliknete dole na na webu na možnost „více otázek“?

Viz obrázek. Dělá to i pak další otázka, která vám vychází jako poslední, že se zopakuje.

Doplňuji: Zdá se, že chyba byla již opravena. Snad jsem touto otázkou pomohl.

Odpovědi
anonym

Ano, protože...

Všiml a nechápu to.

anonym

Ne, protože...

Dochy

Jiná odpověď

Jestli myslíš to zdvojení otázek, tak to bylo i dřív. Předpokládal jsem, že se to stává pokud přibude nová otázka než si vyžádáš ty další odpovědi… Zůstávají zobrazené otázky 1–10 které už jsi viděl, přidají se 11–20 dalších, ale kvůli nové otázce aktuální 11–20 odpovídají dřívějším 10–19… takže máš list 1,2,…,9,10,10­,11,12,…19, nová otázka není zobrazena …