Gestas

Také vás na Televarieté s Bohdalovou a Dvořákem otravovala vystoupení umělců?

Být tam Bohdalka s Dvořákem samotní, bylo by to IMHO mnohem lepší. Jste stejného názoru?

Nejlepší odpověď
briketka10

Oni dva mi nevadili, ale ostatní už dnes již ano,
protože bych se na ně nedívala. Někteří už nejsou
mezi námi a další patřili mezi mé neoblíbené.
Naopak, jako malé holky jsme se pokaždé těšily na
vystoupení zahraničních zpěváků. Když třeba měli
scénky Kaiser a Lábus, tak jsme se jim moc smály.
A pak při vystoupení této herečky s oběma, tak to
bylo něco. Skončila vážně špatně.
Jmenovala se Jaroslava Hanušová, ale to byl jiný
pořad: Možná přijde i kouzelník.

Další odpovědi
Alesh

Co máš proti, např. …

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9dcXDl3mX20

cynique

Program tradičně výborný. Chybělo jen Duo Jamaha.

da ny

NE nikdy mi to nevadilo a neobtěžuje mne to ani dnes.
Vždy mám možnost přepnout na jinou stanici nebo se bavit jinak.
Byl to zábavný program určený pro širší okruh diváků, nebylo to pouhé
vyprávění/chrlení vtipů (i s politickým podtextem). Obdoba kabaretního typu zábavy.
Jak si myslíte, že vypadaly podobné prograbmy vysílané televizními stanicemi NSR v 60., 70. 80. a 90 letech. Odkud si tvůrci Televarieté brali příklad … ;)