Zlatý

Také se tak nudíte?

Zdravím! Já se nudím a co Vy? To víte, manžel v práci, psi mi spí, venku pršelo a teď zase slyším hrom a to jsem si myslela, že už to skončilo. Uklizeno, navařeno atd. mám, takže nevím, co podniknout? Tak kdo se teda nudí a co podnikneme? :-DD
Doplňuji:
Ještě dodávám, že opět pryší, takže to je nahouby. Kdyby něpršelo, jsem na zahrádce s pejky, nebo někam pojedu na kole, n autě apod., ale s takou to opravdu nejde :-((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nuda?? Co to je??
Doplňuji:
To se někdo má, že u něj prší. Tady ne a nespadne ani kapka. A už to slibují týden.

Další odpovědi:

Zlatý

Jahodo, je vidět, že jste asi myšlenkami v lese nebo někde jinde.
V doplnění se Vám podařily perfektní překlepy. Aspoň jste mě rozesmála. Nemyslím ve zlém.

Bronzový

Nudu závidím. Já se musím učit na strašnou zkoušku ze strašný neurologie, navíc jsem na dovolené v Mikulově. O to víc mě to štve, protože si to tady ani nemůžu všechno pořádně projít... obzvlášť všechny sklípky :)
Doplňuji:
To Panenka: Děkuju :) Máte to tady vážně moc pěkné.

Zlatý

Tak to já se ted nenudím ted jsem se synem vylezla z bazénu dcery mi utekly ke kámošce do bazénu a já ted vysávám umývám nádobí,koupelnu a peču buchtu .Takže do večera mám co dělat :-)
Doplňuji:
To BUNNNIK tak to tě vítám u nás na jihu kousek od Mikulova já bydlím.

Zlatý

musím odpovedať otázkou: čo je to nuda? človek, keď chce tento výraz nepozná - nemá na to čas a náladu. Aj ničrobiť treba vedieť :-)

A ja litam-sporak,drez,veseni pradla,k Vam a dokola.Uz se vybourilo a tahne mne to ven.

Zlatý

Tak to já se stydím,nic nedělám a přesto se nenudím.

Zlatý

Tak já vám tam na Moravu a Slezko pošlu z Čech trochu vody a vy už se nudíte,tak to jsem měl teda vědět,nedostali byste nic,ani kapku,cau.

Bronzový

též toužím po dešti, mě se vrátili rodiče z dovolené takže se muselo uklidit, navařit a vřele vítat... dokonce jsem zkusila upéct poprvé věnečky a jsou moc dobré takže teď už jen odpočívám. A co se týče nudy, projít se můžete i za deště (já to dělám často) a nebo se pusťte do něčeho co dlouho odkládáte nebo jste neměla odvahu :)

Stříbrný

To je mi Vás líto.Nač máte PC?

Stříbrný

Nuda to jsem v životě nepoznal.Jsou knížky, křížovky, video a televize, hry v počítači. Telefon, zajít za kamarádkou.Do kina nebo do restaurace.Najít si nějakého koníčka.A to jsem si nevzpomněl jistě na všechny možnosti.

od té doby co mám pc nevim co je nuda,v pc máte celý svět,všechny činnosti, hry, filmy, vědu, techniku atd atd

Diskuze k otázce

Pokročilý

Pirate_of_D1

Bunnik, že zdravím Mikulov:-)

Zlatý

Jahoda

Panebože! Já mám v tom doplnění mé otázky tolik chyb :-D Asi jsem z toho počasí už paf :-D Proto otázku doplňuji ve správném znění. Omlouvám se.

"Ještě dodávám, že opět prší, takže je to na houby. Kdyby nepršelo, jsem na zahrádce s pejsky, nebo někam pojedu na kole, v autě apod., ale s takovou to opravdu nejde. :-(("

Zlatý

panenka

Bunnik pardon

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.