Jahoda

Také se tak nudíte?

Zdravím! Já se nudím a co Vy? To víte, manžel v práci, psi mi spí, venku pršelo a teď zase slyším hrom a to jsem si myslela, že už to skončilo. Uklizeno, navařeno atd. mám, takže nevím, co podniknout? Tak kdo se teda nudí a co podnikneme? 😁
Doplňuji:
Ještě dodávám, že opět pryší, takže to je nahouby. Kdyby něpršelo, jsem na zahrádce s pejky, nebo někam pojedu na kole, n autě apod., ale s takou to opravdu nejde ☹

Nejlepší odpověď
ReHu

Nuda?? Co to je??
Doplňuji:
To se někdo má, že u něj prší. Tady ne a nespadne ani kapka. A už to slibují týden.

Další odpovědi
annas

Jahodo, je vidět, že jste asi myšlenkami v lese nebo někde jinde.
V doplnění se Vám podařily perfektní překlepy. Aspoň jste mě rozesmála. Nemyslím ve zlém.

Bunnik

Nudu závidím. Já se musím učit na strašnou zkoušku ze strašný neurologie, navíc jsem na dovolené v Mikulově. O to víc mě to štve, protože si to tady ani nemůžu všechno pořádně projít… obzvlášť všechny sklípky :)
Doplňuji:
To Panenka: Děkuju :) Máte to tady vážně moc pěkné.

panenka

Tak to já se ted nenudím ted jsem se synem vylezla z bazénu dcery mi utekly ke kámošce do bazénu a já ted vysávám umývám nádobí,koupelnu a peču buchtu .Takže do večera mám co dělat 🙂
Doplňuji:
To BUNNNIK tak to tě vítám u nás na jihu kousek od Mikulova já bydlím.

led

musím odpovedať otázkou: čo je to nuda? človek, keď chce tento výraz nepozná – nemá na to čas a náladu. Aj ničrobiť treba vedieť 🙂

anonym

A ja litam-sporak,drez,veseni pradla,k Vam a dokola.Uz se vybourilo a tahne mne to ven.

aramah

Tak to já se stydím,nic nedělám a přesto se nenudím.

rynek878

Tak já vám tam na Moravu a Slezko pošlu z Čech trochu vody a vy už se nudíte,tak to jsem měl teda vědět,nedostali byste nic,ani kapku,cau.

kvikal

též toužím po dešti, mě se vrátili rodiče z dovolené takže se muselo uklidit, navařit a vřele vítat… dokonce jsem zkusila upéct poprvé věnečky a jsou moc dobré takže teď už jen odpočívám. A co se týče nudy, projít se můžete i za deště (já to dělám často) a nebo se pusťte do něčeho co dlouho odkládáte nebo jste neměla odvahu :)

Michal

To je mi Vás líto.Nač máte PC?

elektrikář

Nuda to jsem v životě nepoznal.Jsou knížky, křížovky, video a televize, hry v počítači. Telefon, zajít za kamarádkou.Do kina nebo do restaurace.Najít si nějakého koníčka.A to jsem si nevzpomněl jistě na všechny možnosti.

pupík

od té doby co mám pc nevim co je nuda,v pc máte celý svět,všechny činnosti,hry,fil­my,vědu,techni­ku atd atd

Pirate_of_D1

Bunnik, že zdravím Mikulov:-)

Jahoda

Panebože! Já mám v tom doplnění mé otázky tolik chyb 😁 Asi jsem z toho počasí už paf 😁 Proto otázku doplňuji ve správném znění. Omlouvám se.

„Ještě dodávám, že opět prší, takže je to na houby. Kdyby nepršelo, jsem na zahrádce s pejsky, nebo někam pojedu na kole, v autě apod., ale s takovou to opravdu nejde. ☹“

panenka

Bunnik pardon