Lotr2008

Také máte ve svém okolí děti hrající Pokemon GO? Jaký na to máte názor?

Já ano, mé vnuky. Ti to teď prý začali hrát a vysvětlili mi, o co v tom Pokemon GO „go“. Mně se líbí, že se děti u toho hýbou, ale zase když jsou u mě na návštěvě a najednou jim udělám čaj a oni musí hned nutně vyběhnout ven chytit nějakého Pokemona, tak je to zase podle mě příliš a to se pak na ně naštvu, ať to moc nepřehání. Oni jsou ale tvrdohlaví jak mezci. Prý to navíc podle nich dnes hrají děti hodně a je to „cool“. Máte to taky ve svém okolí? Jaký na to máte názor? Přijde vám normální, že děti musí uprostřed hodiny vyběhnout na chodbu něco chytit? To se totiž podle vnuků už ve třídě stalo.

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Je to trend. Ve škole u mě to hodně dětí hraje taky. A ne nutně jen ti studenti nižších ročníků, ale kolikrát i čtvrťáci. Ale vždy a pouze kluci. Ale žijeme v jednadvacátém století proboha, vždyť my už jsme takoví kyborgové. Je to lidské. A Lotře, nezlob se, ale použiju proti tobě cimrmanovskou hlášku. Může se ti to nelíbit. Můžeš s tím i nesouhlasit. Ale to je tak všechno, co můžeš. Děkuju.

Další odpovědi
cappuccino

Maji zabavu! Caj pocka!! Mel bys sdilet jejich nadseni, a ne je omezovat!

JsemVPasti

Hodně to frčelo v letech 2016 až 2017, teď to upadá. Moc dětí to už nehraje. Teď se hraje hlavně Roblox.