Také jste si toho všimli,že .....

… že silničáři,kteří malují pruhy na silnicích šetří barvou ? Nově nastříkané jsou jen úseky v zatáčkách a dalších nepřehledných místech,ale na rovině jsou ty staré,málo viditelné pruhy.

Odpovědi
tom004

Jezdím denně,ale tohle mi zatím uniklo. Upřímně řečeno mi to ale vůbec nevadí. Barvy,které používají jsou sice odolné,ale chlorkaučukové, a chlor jak známo je velmi nebezpečný jed.

Syd

já si už dávno všimla, že na silnicích nižších tříd je nemalujou nikde