zjentek

Tak jsem ty rohlíky nakonec nesehnal 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

…Bo veškeří Vietnamci na Prajzské mají jen textil a polévky. A nudle (bistro, bez rohlíků).

Nejlepší odpověď
Disraeli

Umřeš hlady. ;) Jeden den zavřeno… tak jsi měl jako ostatní normální konzumní lidi 3 týdný dopředu nakupovat zásoby a vykoupit obchody, abys ten jeden den přežil.

Další odpovědi
Drap

Já ano, bez problémů

lacode

V Polsku je normálně pracovní den

marci1

Já ano, bo u nás sa Vietnamci vzorně o predajňu starajú. A měli i pleténky. 😄

Rokio

Rohlíky, zjenteku, nepotřebuješ každý den. V Rakousku jsou myslím obchody v neděli a možná i v sobotu zavřené.

Opravdu není potřeba, aby pekárna měla každý den otevřeno. Pekaři chtějí také si někdy odpočinout.

aliendrone

Hmmm, ty kupuješ VČEREJŠÍ pečivo? 😮 (V Práglu čongové jiné neprodávají.) 😉

zjentek

Marci je to divné na Prajzské ani večerka ani krámek vietnamské (české) potraviny a přejedeš kopec 7 km do Poruby a tam 20 jejich večerek na 1,5 km krychlového, malý Míša tvaroh za lidových 25 českých jako všude 🤷‍♂️🤷‍♂️ …(IMHO Prajzák takové peníze za nanuk nevydá a raději nelíže.)

zjentek

Na Shellce je Billa ovšem speciální akce jedna houska za cenu tří přestože po pečivu tam létají masařky tak si říkám vrátím se do Indii určitě o nic nepřijdu 🤷‍♂️