Pokročilý

Tak co na to říkáte?

Zastavili trestní stíhání na Daru.Tak to je super,tady přijde o život člověk a zas tak nevinná nebyla a ono jí to klidně projde.Za maličkosti zavírají a za zabití ne!!!!Hold peníze jsou peníze.A co na to rodina,přišla o nejbližšího a teď to svedou na něj,jak k tomu přijdou?Tak to je teda síla.
Doplňuji:
Když se to stalo,tak jsem tady četla jiný názory!!!!A teď koukám že jsou zase jiný.Češi rádi mnění názory!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bože !

Předpokládám, že o tomto ´případu´ víte pouze to, co nám předložila zejména bulvární media. Potom vůbec nechápu, jak můžete konstruovat vámi uváděné přiblblé závěry.

Pokud jste byla účastna soudního řízení, respektive pokud znáte blížeji daný trestní spis (což pochybuji), tak se vám za má předchozí nařčení hluboce omlouvám !

Další odpovědi:

Zlatý

Když jí tam vlít tak co mohla dělat.Pozůstalá si měla vzít ty peníze od Dary.Jenže byly nenažrané a chtěli čtyři mega,teď mají 0.Vždyť žádali o finanční vyrovnání a ještě chudák nebyl ani pohřben.Můj osobní názor.

Zlatý

Není dobré posuzovat situaci na základě pravd vytržených ze souvislosti - demagogie je totiž horší než lež. Můj známý před léty usmrtil při autonehodě dítě. Jednoznačně nebyl viníkem, avšak dodnes je touto událostí flustrován a má-li depku pláče a pološeptem hovoří se svým svědomím. Určitě by nikdo z nás nechtěl něco podobného prožívat. Darina, ač se to někomu nezdá, je křehké a citlivé stvoření.

Měli by ji taky třeba zabít, že? Byla to nehoda. Nevím proč rodina v ústraní netruchlí a žádá od Dary deset miliónů. Žádali by je i od člověka z nižší sociální třídy?

Bronzový

Monny, vy jste u té nehody určitě byla, že?!

Zlatý

Jasně ,že každý máme nějaký názor, ale dosuzovat člověka, vždyť nevíme nic jistého ,jen dohady, které byly zveřejněny. Nikomu nepřeji aby se mu stalo to co jí. Ať je slavná nebo ne -pořád je to jen člověk.

Pokročilý

jojo známosti a prachy

Pokročilý

Je to otřesné.Za maličkosti zavírají a za tohle ne.Neznamená to že je slavná že ji vše bude procházet i když pro mě to žádná slavná osobnost neni.Ani zpívat neumí

Zlatý

Vypadá to, že máte zcela přesné informace. Vy jste byla ůčastníkem této nehody?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.