Gabilka

Syoss – profesionální řada vlasové péče a stylingu

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se značkou Syoss. Co se týče šampónu. Vždy od kadeřnice mám vlasy krásné a když si je umeju doma, tak takové roztřepené. Ona tedy nepoužívá Syoss, proto se ptám.

Nejlepší odpověď
ReHu

Většinou již lze koupit vlasouvou kosmetiku i v kadrř.salonu. Tam by ti měli prodat ty výrobky, které používá tvá kadeřnice. Pokud máš vlasy jakoby roztřepené, asi ti nevyhovují přípravky, které kupuješ používáš. Nebo to chce něco navíc. Já třeba nenám vlasy suché, ale mají sklon ke krepatění a používám uhlazující přípravek a jsou po tom krásně hlaďounké. A vlnité vlasy to nerovná, jen uhlazuje. Na Loreal a Satinique nedám dopustit. R.