robosobo

Svítící panáky od Becherovky Lemond

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je zapotřebí udělat aby ty svítící panáky svítily. Když se do nich nalila jen becherovka nic, když se ten panák zmrazil a potom se tam ta Becherovka nalila taky nic. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím jaké panáky máš,ale fungují i na principu fluorescence.Přes den se „nabijí“ světlem a večer svítí.Ale těch možností je víc.

Další odpovědi
Darfen

Ne, nefungují na principu fluorescence.. Musíš s tím malinko jebnout o roh stolu na střed dna (je tam malinká dírka). Google ví prdlajz, musela na to přijít banda ožralých dobytků na silvestra :D

Galil

Měl jsem stejný problém, zní to sice divně ale funguje to !!!
Trošku jsem s tím třískl o roh stolu (tím spodkem panáku) a rozsvítil se.
Teď jenom září…
Doporučuji !!!