Avatar uživatele
Edity

Stydím se za to že se mi ce škole při hodině postaví penis

Stydím se za to že se mi ce škole při hodině postaví penis
Měli jste tento problém taky v pubertě že jste se styděly a snažili to zakrýt mikinou nebo tričkem?

Zajímavá 0 před 16 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Toto je zcela normální jev, zejména během puberty, když podstupuje tělo různé hormonální změny. Tělo reaguje na různé druhy stimulace, někdy i na zdánlivě neškodné. Zvláště v pubertě je to zcela běžné a téměř každý mladý muž to zažil. Pokud jde o skrývání také je to běžné, pokud se cítíte nepohodlně, je to zcela v pořádku chtít to skrýt. Avšak je důležité si uvědomit, že se za to nemusíte stydět. Pokud vás to znepokojuje, pohovořte o tom s někým koho důvěřujete, například s rodiči, učitelem nebo lékařem. Věřte, že nejste sami, kdo má takové obavy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Tak nenos spodní prádlo a kalhoty.

Já, když mám kalhoty a spodní prádlo, tak jak se kokot a koule třou, tak se erekce dostaví. Když mám kilt a jdu go commando, problém není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Měl bys být rád, že orgán na spodní části páteře je dobře prokrvený. Ten na horní části asi moc krve nemá, že se ptáš. No dospíváš, měníš se, za to se nemusíš stydět. Učitelka to taky prožila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

V klidu… Patří to k životu… Chápu jistý stud, kdo ho nemá, ale tělesné pochody pracují jak pracují…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek