Studium střední školy v Asii.

Dobrý večer.Jsem žákem 9. třídy a tento rok si vybírám střední školu. Chtěl bych studovat v zahraničí, nejlépe v Číně nebo v Jižní Koreji popřípadě v Japonsku, ale na internetu jsem toho o studiu střední školy v zahraničí moc nenašel. Mezi mé nejoblíbenější předměty patří dějepis, zeměpis, biologie, angličtina, němčina a čeština, moc mě nebaví matematika a fyzika ale i tyto předměty zvládám výborně. Mám velmi dobrý prospěch, v 1. pololetí 8. třídy jsem měl jednu dvojku z chemie, 2 pololetí 8. třídy jsem měl dvojku z chemie znovu a v 1. pololetí 9. třídy mám dvě dvojky, jednu z fyziky a druhou zase z chemie. Myslím si že studium v zahraničí by byla dobrá životní zkušenost a alespoň bych se osamostatnil. Našel jsem pouze nějaké studijní pobyty v usa, kanadě, velké británii atd ale o asii nic a většinou byly tyto pobyty docela dost finančně náročné. Děkuji všem za odpovědi.

Odpovědi:

Bronzový

Dvojky povazujes za dobre? Vzhledem ke konkurenci jsou dobre na narodni urovni, ale celosvetove? Uvedom si, ze na ty skoly se hlasi lide z celeho sveta a prijatych je jen par. Najdi si vysokou, uc se a uc se i jazyk zeme, kde bys chtel studovat.

Zlatý

s ohľadom na túžby treba splniť niektoré podmienky:

- mať vedomosti
- ovládať jazyk.
- mať finančné zabezpečenie štúdia (nepočítajte so štúdiom zadarmo - hľadajte teda grant, štipendium na stredoškolské štúdium).

predpokladám, že fundované odpovedi vám dá ambasáda tej ktorej krajiny.
či existujú nejaké výmenné pobyty, neviem.

varovanie:
počítajte s veľkými kultúrnymi rozdielmi - nie iba v materiálnom ponímaní (strava, ubytovanie a pod.), ale aj zvykmi, sociálnou štruktúrou, spoločenskými vzťahmi, medziľudskými vzťahmi (i vzťahy s opačným pohlavím), dobrými mravmi a pod.

já vystudovala zdrávku a po praxi jsem odjela do Británie pracovat, a kdybych měla znovu nějak vyjet, jedině přes agenturu. Zajistili mi uplne vse

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.