tencosepta

Strašně složitý vztah

Dobrý den. Nastoupil jsem na SŠ a poznal jsem se s jednou skvělou holkou, která bohužel nechodila asi měsíc do školy. Před třemi týdni jsem ji začal chodit doučovat, takže jsme se docela sblížili, dokonce jsem se dozvěděl, že si o mě myslí, že jsem ze třídy nejpěknější. No, a pak jsme začali dělat věci, které patří spíš od vztahu než do kamarádství – objímání, hlazení dokonce se ke mě i přitulila a usla. No, a teď to nejlepší. Ona totiž má občas (skoro jednou denně) takové deprese, jakože si myslí že je všechno špatně a chce umřít. Já jsem se s tím vyrovnal, ale pak nemůžu poznat, jestli jsem ji třeba něco špatného neřekl nebo je jen smutná. Navíc bych s ní chtěl být ve vztahu, ale bojím se jí to říct, nechci ji přidělávat další trápení. Vlastně ani nevím, jestli by ona chtěla být se mnou ve vztahu. Takže nevíte, jak na to přijít, abych si pak nedělal falešné naděje?

Odpovědi
anonym

Některý holky jsou strašný herečky, nakecaj ti věci, že nestačíš zírar, já nevim proč, možná aby byly zajímavější? Jsi mladý, podle toho co čtu i hezký, tak si najdi nějakou bez depresí, i když podle mě je jen náladová, drťánek hysterická.Anebo až zase začne vyšilovat se smrtí, zvedni se a odejdi, to bude vůbec nejlepší, ona si ty řeči pak rozmyslí. Dej jí znát, že se ti to nelíbí. Znáš její rodiče? Co o ní říkají? Jak spolu mluví?

Awe

Řekni jí co cítíš a nedělej píčoviny!

anonym

Ty deprese nenaznačují nic dobrého,ale když jí s tím pomůžeš,možná se to dá napravit.
Máš jí rád,to se ctí,ale musíš jí brát takovou jaká je.
Hodně štěstí ti přeju,
Jugar

lota

Vztahy jsou vždycky složité. Asi bych si s ní zkusila promluvit, narovinu. Také se zeptat na ty deprese a naznačit, že se s tím třeba dá něco dělat…

marketa54321

Ano chtěla, proto došlo na hlazení apod. Třeba pro ni budeš světlý bod v životě, kvůli kterému se přestane trápit ;) U depresí s ní hodně mluv, buď trpělivý a stůj při ní ;)