vevinka007

Strach .. :((

Mám strach, že bude KONEC SVĚTA ⇒ 21.12.2012 :( Když je na to ten film 2012 jak jsem se na něj dívala myslela jsem , že „prasknu“ :( Hrozně se bojím, že to bude!;(

Nejlepší odpověď
hanulka11

Prosím tě už přestaň s tím tvým věčným strachem ze všeho .Jinak špatně skončíš. Přemýšlej pozitivně .

Další odpovědi
huxa

A já zase mám strach, že žádný konec nebude a vše bude jako doteď…

Beer4Real

řeknu ti to tak, za prvé konec Mayského kalendáře má několik datumů, přičemž nejpravděpodobnější je v roce 2116, na tom datumu se shodlo opravdu hodně významných vědců. A za druhé i kdyby platilo toto datum které bude za měsíc, tak konec Mayského kalendáře NEZNAMENÁ konec civilizace ale jen konec jedonoho období na které navazuje další. Něco jak když nám končí rok a začne znova od prvního ledna. Samotní Mayové kteří dodnes žijí s tímhle výkladem souhlasí a nikde podotýkám NIKDE v záznem o jejich civilizace není napsáno že konec onoho kalendáře se rovná konec světa.
ten datum co ted bude si vymysleli prý nějací pánové teprve před 50. lety jenže nezapočetli tam rozdíl v kalendáři který následoval po tom co Mayové byli zničeni, tudíž je tam rozdíl těch sto let.
Takové filmy se točí protože lidi rádi uvěří takovým blbostem a ještě se na tom vydělá velký balík. věř mi že nic z toho se nestane.
Neříkal bych ti to kdybych o tom nic nevěděl, já se o takové věci zajímám a je lepší si první ověřit fakta a ne se dívat na stupidní film úplně o ničem.
Jsem věřící a jak je psáno v Bibli, tu hodinu a den kdy přijde onen soud neví nikdo ani samotní andělé natož tak lidi, ti jsou na určování takových věcí malí páni.
Pro uklidnění se mrkni v odkazu na ty dvě videjka co jsou tam, dva vědci to popsali přesně jak to už dávno my rozumní víme :)
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/261737-vedec-z-nasa-rozcupoval-predpovedi-o-konci-sveta-v-prosinci-2012.html

Lleni

Neboj;))))
Doplňuji:
Moje babička je na tyhle věci dobrá
A i ona to řiká -má nastat změna,kdy lidé upředností lásku nad penězi
Nastane zvrat, nebo to datum někteří označují, jako že naši planetu navštíví lidé z vesmíru;))) v dobrém
Ničeho se neboj, vše dopadne dobře, to ti slibuju;))))ať už se stane cokoliv mayové to věděli-média z toho dělají hned konec světa;))))
Fak se neboj;))

ANJELIK97

Můj nároz je takový, že už X krát bylo zmíněno, že bude konec sveta a zatím se to nestalo.Určitě může kdykoli přijít nějaká katastrofa, která by zničila celý svět.Přeci jenom jsme součástí Vesmíru a ten rozhoduje o naši budoucnosti.Konec světa může nastat kdykoli :) dneska,zítra, za 200 mil…

Ella

prostě jim na tom kamenu došlo místo a dostali se akorát po rok 2012… stejně to bylo tisíce a tisíce let dopředu pro ně…
víš kolik katastrofických filmů existuje? víš kolikrát už byl hlášený a oznamovaný konec světa??? víš kolikrát nás už měl zasáhnout meteorid, který měl vyhubit lidstvo???
není se čeho bát… když tě tyhlety filmy děsí, tak se na ně nedívej… to je moje rada…

na příští rok mám v plánu vidět desítky filmů, které mají premiéru 2013… opravdu by mě naštvalo, kdybych je neviděla… jako vážně

to bys musela mít strach i potom, cos viděla Den poté a podobně… já třeba teď koukám na seriál, kde svět jak ho známe skončil, je skoro apokalypsa a všude… všude jsou zombie a zbylo už jen několik tisícovek, nanejvýš, lidí, kteří se snaží přežít… to mi přijde už víc pravděpodobnější než konec světa příští měsíc…

Drap

Ať už to bude jakkoli, tak na to nemysli. Nemůžeš to ovlivnit, tak to neřeš

Damiana

Nejvyšší čas se pořádně vodvázat, ne?
… Ale bacha na tu ostudu 22. ráno…:-)))