jirka F

Stojíte při nástupu do autobusu ve frontě nebo předbíháte?

Já většinou stojím ve frontě nikdy nepředbíhám ale vidím občas že někteří lidé předbíhají.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Aliendrone a stát ve frontě na autobus? 😮
Autobusy stojí frontu před aliendronem!!! 😉 😁 😁

Další odpovědi
Filip84

Ty, já když jsem, kdysi, řídil autobus a měl jsem ho zaparkovaný na zastávce, že už tam jako byla fronta, tak mne – to si představ! normálně pustili před sebe! 😎 Ani jsem nemusel předbíhat! 👌😂😂😂

GM

Když 1× za několik let jedu autobusem, nepředbíhám. Jsem slušně vychovaná.

paul1

Snažím se výt disciplinovaný, nepředbíhám.