jirka F

Stojí za to navázat s holkou vztah když předem vím že by to nikam nevedlo?

Jako ona by se mnou chtěla chodit, ale já předem vím že by to nedopadlo dobře. Má to tedy cenu s ní chodit?

Nejlepší odpověď
nyjono

Záleží na tom, jaký je důvod si myslet, někdo i ví, že to nedopadne dobře.
A co přesně to nedopadnutí dobře znamená.

Další odpovědi
aliendrone

LOL! Víš, ono to nedopadne dobře ani když si budeš myslet, že to „dobře dopadne“. V konečném důsledku tedy STEJNÝ výsledek, tudíž proč si nazašpásovat? ;) :D

paul1

Pokud se Vám líbí, je třeba to zkusit, člověk nikdy neví jak to dopadne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

To znamená že se třeba rozejdeme a že to nebude delší dobu trvat.