zjentek

Stihla osádka vyskočit?

Mně se to moc nepozdává>>>https:/­/www.novinky.cz/cla­nek/valka-na-ukrajine-ukrajinci-ukazali-sestreleni-ruskeho-bitevniho-vrtulniku-40416414#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Emefej

Vyskakovat nemusí, vrtulník Ka52 má vystřelovací sedadla. Zda se stihli katapultovat, nelze ze záběru poznat.

led

V okienku videa vo vašom odkaze je text:
„Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence“
https://www.no­vinky.cz/clanek/val­ka-na-ukrajine-kamera-zaznamenala-sestreleni-ruskeho-vrtulniku-40389347
Ale nezúfajte, ak prejdete v texte nižšie v nasledujúcich videách z Twiteru uvidíte zostrelenie lietajúceho bojovníka a tvár pilota po zajatí hrdinnými ukrajinskými bojovníkmi.
Či je to práve záber z boja v texte správy na ktorú sa pýtate, nemôžem zaručiť.

elkon

Ty máš ale starosti.

Kajoch

Rozhodně.......ne

zjentek

Tak jsem objevil další „ajťácký průser“ serveru. Po vložení linku tento nepracuje, jak by měl (zobrazí se jako text ovšem nepracuje na klik).

Pepa25

Průser je leda, když někdo neumí správně vložit odkaz: https://www.no­vinky.cz/clanek/val­ka-na-ukrajine-ukrajinci-ukazali-sestreleni-ruskeho-bitevniho-vrtulniku-40416414

led

zjentek, to nie je ajťácky prúser ale zásah vyššej moci, ktorá dané video nechala odstrániť. (viď moja odpoveď)
Nebojte sa, ešte si zatancujete pred Mauzoleom pod Kremeľskými múrmi na Zelenského námestí v Moskve , budúcom hlavnom meste Ukrajinského kniežatstva.