Avatar uživatele
Dlostev

Stává se někomu (22:22, 11:11)?

Ač na nějaký znamení a podobný věci vůbec nevěřím tak už mi to přišlo opravdu hodně divný. Když poslední dobou kouknu na digitální hodiny tak tam je vždy 11:11 nebo 22:22. Samozřejmě ne, že bych se za celý den kouknul 2× na hodiny, ale třeba za celý večer se podívám a přesně tento čas, ráno také. Už se mi to děje. několik měsíců. Pro odlehčení jsem zařadil do kategorie HRY.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, zzzzz před 4116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

ano stává se mi to často a víckrát za den ,je to jen náhoda , nehledej v tom žádný čáry .....
Doplňuji:
zrovna mám na pc 22.33

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Jsou jedinci,kteří to mají vážně vykoumaný.
Jen mi není jasné,jak na to přišli:

http://www.wah­lgrenis.cz/zvlas­tni_symboly_de­tail.php?id=7

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panxnotdead

Já jsem se půl roku budil ve 2:17 každý den na minutu přesně, ale už se mi to nestává

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

Jen náhoda. Jak píšeš, na hodinky se podíváš víckrát denně, jen se pozastavíš u těchto „magických“ číslic, proto si je víc pamatuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Já mám nejvíc štěstí na 12:34 nebo 23:45 zase :) ale jinak souhlasím s odpovědí uživatele Fienir, koukám na hodinky co chvíli a pak si pamatuji za celý den jenom ty zajímavé časy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky se mi to stává.Vždycky se zaraduju,že jsem stihl něco zajímavýho,vždyť ten čas je jen jedenkrát denně:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hermes

Náhody neexistují, já to měl před x léty a stále jsem se tomu stál, až to začalo být tak zvláštní a uvědomil jsem si tuto synchronicitu a začal poslouchat co mi to má říct… Je to zvonění k probuzení (spiritual awakening) zde máš odpověď http://www.uzi­tecny.net/cis­la.html a vítám tě mezi námi probuzenými.
Doplňuji:
11:11 a 22:22 jsou ta nejlepší čísla. kontaktují tě astální bytosti. prostuduj si C.G.Junga a jev zvaný synchronicita. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Car­l_Gustav_Jung náhody prostě neexistují, ani to že jsem zde klikl a dal zde odpověď není náhoda. 🙂

Upravil/a: hermes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mému synovi se 22:22 hod stává pořád. A teď je zrovna 23:23, že by nějaká duchařina?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

No, zdá se že mne občas volají z jiných sfér (doteď jsem si to nevšímala, nebo jim zatím nerozumím :) ). A taky se mi opakovaně digitálně čas ukazuje v podobě určitých dat narození – to si nejde nevšimnout – tak jsem to uzavřela v tom duchu, že takové uspořádání čísel si prostě všimnu a jiné přehlédnu bez zájmu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

mě hodiny před 3 dny ukazovaly 2 krát po sobě 00:00 jelikož 2× vypadl proud:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby