Dlostev

Stává se někomu (22:22, 11:11)?

Ač na nějaký znamení a podobný věci vůbec nevěřím tak už mi to přišlo opravdu hodně divný. Když poslední dobou kouknu na digitální hodiny tak tam je vždy 11:11 nebo 22:22. Samozřejmě ne, že bych se za celý den kouknul 2× na hodiny, ale třeba za celý večer se podívám a přesně tento čas, ráno také. Už se mi to děje. několik měsíců. Pro odlehčení jsem zařadil do kategorie HRY.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano stává se mi to často a víckrát za den ,je to jen náhoda , nehledej v tom žádný čáry .....
Doplňuji:
zrovna mám na pc 22.33

Další odpovědi
fcoop

Jsou jedinci,kteří to mají vážně vykoumaný.
Jen mi není jasné,jak na to přišli:

http://www.wah­lgrenis.cz/zvlas­tni_symboly_de­tail.php?id=7

panxnotdead

Já jsem se půl roku budil ve 2:17 každý den na minutu přesně, ale už se mi to nestává

Fienir

Jen náhoda. Jak píšeš, na hodinky se podíváš víckrát denně, jen se pozastavíš u těchto „magických“ číslic, proto si je víc pamatuješ.

Matthew

Já mám nejvíc štěstí na 12:34 nebo 23:45 zase :) ale jinak souhlasím s odpovědí uživatele Fienir, koukám na hodinky co chvíli a pak si pamatuji za celý den jenom ty zajímavé časy :)

Rocker

Taky se mi to stává.Vždycky se zaraduju,že jsem stihl něco zajímavýho,vždyť ten čas je jen jedenkrát denně:-)

hermes

Náhody neexistují, já to měl před x léty a stále jsem se tomu stál, až to začalo být tak zvláštní a uvědomil jsem si tuto synchronicitu a začal poslouchat co mi to má říct… Je to zvonění k probuzení (spiritual awakening) zde máš odpověď http://www.uzi­tecny.net/cis­la.html a vítám tě mezi námi probuzenými.
Doplňuji:
11:11 a 22:22 jsou ta nejlepší čísla. kontaktují tě astální bytosti. prostuduj si C.G.Junga a jev zvaný synchronicita. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Car­l_Gustav_Jung náhody prostě neexistují, ani to že jsem zde klikl a dal zde odpověď není náhoda. 🙂

pusinka50

Mému synovi se 22:22 hod stává pořád. A teď je zrovna 23:23, že by nějaká duchařina?:-)

manon

No, zdá se že mne občas volají z jiných sfér (doteď jsem si to nevšímala, nebo jim zatím nerozumím :) ). A taky se mi opakovaně digitálně čas ukazuje v podobě určitých dat narození – to si nejde nevšimnout – tak jsem to uzavřela v tom duchu, že takové uspořádání čísel si prostě všimnu a jiné přehlédnu bez zájmu :)

honza19hk

mě hodiny před 3 dny ukazovaly 2 krát po sobě 00:00 jelikož 2× vypadl proud:-)