postcd

Stav. spoření – výnos, versus inflace

Podle tabulek a grafů vidím jak se pohybuje inflace, podle této stránky http://csugeo.i-server.cz/csu/re­dakce.nsf/i/mi­ra_inflace byla v roce 2013 průměrná inflace 1,4% a modrá pyramida stav. spoření mi nabízí snad pro rok 2014 úrok ze stav. spoření 1,7%. třeba v roce 2008 podle výše uvedené www stránky byla prům. inflace asi 6,3%, chci se zeptat zda v tom roce byly zase úrokové míry na stav. spoření také podobně vysoké. a ajak dobře ty spořící učty jako je stav. spoření kopírují tu míru inflace?

Odpovědi
Pepa25

Tak především: stavební spoření je produkt, kde je pevný úrok do celou dobu platnosti smlouvy (např. dříve 3% ,nebo 2%, nyní např. těch 1,7%). Nemění se podle inflace.
Hlavní výhoda stavebního spoření ale vyplývá ze státní podpory. Ta celkový výnos posune úplně někde jinde, takže jde o jeden z nejvýhodnějších nástrojů spoření. Na druhou stranu jsou peníze vázány po několik let …

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/

eva.krizova@

DOPORUCUJI DIVERZIFIKACI-AKCE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, ZNAM TAKOVE PRODUKTY, NA SPORICIM UCTU JE MALE ZHODNOCENI…MATE DLOUHY CASOVÝ HORIZONT. STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, NA SEST LET ZAMKLE PENIZE, STATNI PRISPEVEK SE SNIZIL, DANITE ZISK…RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz