Zlatý

Stalo se Vám to také, mě ano otevřela jsem si odpoledne NB a koukám zase mizí body ??..

.. nějaké mi přibyly a zas odešly na procházku, 696+7 = 698 nemůže dát tento výsledek..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím, od jisté doby body neřeším, nad zlato už tu totiž není vyšší mety, kromě té nejvyšší, a sice být užitečný...

Další odpovědi:

Zlatý

proč to řešit- nemá to cenu, však to sama víš
na to už nekoukám - k čemu jsou body ...k ničemu ,jen dělají zlou krev

Zlatý

Nic si z toho nedělej, mám to tak každý den. Některým zas přibývá každý den cca 50 bodů a nemusí sem ani chodit. Zkrátka tak už to je.

Stříbrný

Jak tak na to kouká, byť v novém roce, stálý denní folklor. Já se teda za body nehoním protože si druhý den stejně nepamatuji skóre. V mém případě ať si nějaký ukáječ klidně poslouží. Je lepší když se bude ukájet na mých bodech než aby páchal nějaké svinstvo na veřejnosti. Hlavně že je sám se sebou spokojený na sebe hrdý a že mu to přináší slast. Bohužel číslo diagnozy neznám.

Zlatý

Stalo, nestalo - nevím. Body jsem se zapálením sledoval jen coby novic ))

Zlatý

Aspoň jsou ty body k něčemu dobrý, jinak bychom si ani nevšimli, že se mazalové stále činí. Já si nepamatuju číslo, ale vzhled čísla a když se změní, všimnu si. Je to u mne určitá profesionální deformace, ale velice šikovná při nákupech :-).

Zlatý

Teda, abych pravdu řekla, nemám šajnu. Já si body pamatuju akorát zaokrouhleně na stovky, takže jestli mi zmizne pět -šest bodů, vůbec nepostřehnu, akorát v případě, že se chci k otázce vrátit, abych si přečetla další odpovědi a ona tam pak není......

Stříbrný

jojo, včera mizely, dneska taky :-)

Stříbrný

No je to divný,chce to klídek :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

Já to nějak nesleduju,já spíš koukám že mi nějak rychle mizí peníze;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.