JanaViki

Stahují/instalují se přes „Obchod Play“ hry a aplikace zdarma?

Dobrý den, dostala jsem nový mobilní telefon Samsung Galaxy Ace. Mám tam Obchod play, ale nikdy jsem s tím neuměla. Chci si stáhnout hru do mobilu přes OBCHOD PLAY ale nevím, jestli je to zdarma nebo ne. Děkuji za odpovědi:)
Doplňuji:
Ano:D právě si chci stáhnout Poua;)

Nejlepší odpověď
Šárinka*

Ahoj tak ukažde aplikace je to napsané but cena nebo zdarma :) přejiždíš stranky a tak tet byla před 2tydnama popularni hra POU :)

Další odpovědi
Acer

něco je zdarma něco ne a vždy je to u toho napsané

Míša1234561

Můj názor: kdyby byla nějaká aplikace placená, máš tam napsanou cenu (podle toho kolik stojí např..25,90) na zeleném místě – místo slova instalovat, tam máš napsanou cenu. Snad ti tento komentář pomohl.