kamila44444

Stahlá hra

Stáhla jsem si hru z Torrentu a chce to po mě CD.Co mám udělat abych to mohla hrát bez CD.Ostatní hry co jsem si stahla,tak jsou bez toho CD.
Doplňuji:
Jedná se o Barbie modní přehlídka-je to hra pro 9 letou sestru,tak ji to chcu nainstalovat.A když někdo řekne že to mám cracknout,tak nevím jak.

Nejlepší odpověď
perry001

je potřeba si sehnat no CD crack

Další odpovědi
rtepp

Najít a nainstalovat crack. Možná to pomůže.
Doplňuji:
Stáhnout z ulož to cz.

Adula.57

budto to zkuste vypálit – to co jste si stáhla- nebo to nepůjde. O jakou hru se jedná?

chudst

Crackovani her je trestne i v Ceske republice. Radit tu presny postup, jak to mas udelat, je jako te k tomu nabadat. Jsi-li chytra, zadas do vyhledavace prislusne slovni spojeni, ktere ti tu uz nekdo napovedel. Nauc se pracovat s vyhledavacem, da se najit vsechno. A opet upozornuji, je to v rozporu se zakony CR.

quentos

tak tak, a radši bych se místo stahování her učil česky. Z patvaru „stahlá“ se mi obrací žaludek.