spustit sd kartu v notebooku

jak spustit micro sd kartu v notebooku?Vložim to tam a nic se neděje

Odpovědi
kenyrts

Univerzální rychlá čtečka USB 2 určená pro čtení všech typů paměťových karet. CF, SD, MS duo, Mini SD, MMC, RS MMC, Micro SD, xD, Smart Media. …vám pomůže přečíst jakoukoliv
paměťovou kartu v notebooku připojenou přes USB2,pokud váš notebook čtečku má,tak je možné,že tuto nepodporuje a když ano,tak tento počítač a otevřete čtečku pam.karet