postcd

Špinavá voda, která se sbírá na dně myčky nádobí se obvykle vrací do ramen pro ostřikování?

Na čistící tabletě Finish je uvedeno, že se dává na dno myčky, odkud je smývána do otvoru s filtrem.

Odpovědi
Dochy

Pokud se nepletu, tak u myček nádobí je systém trochu podobný pračkám… Tj. v několika cyklech se voda napustí, použije a vylije. V každém cyklu se ta stříkací voda několikrát „zrecykluje“ jen skrz ten filtr…