Marvan

Spamuje se na odopovedich

Odesílají na tento server uživatelé spam tipu inzerce, propagace nebo nesmyslných textů?

Žádné nejsou vidět, takže budto jsou všichni uživatelé slušní, nebo zde panuje moderace 24 / 7.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Oni nás zde tak trochu rozmazlují, máme tu admina který se o nás stará a pečuje (težko říct ale jestli 100% 24/7 to asi ne) ale také tu máme zkušené uživatele kteří od určité bodové hranice se stávají něčím jako moderátoři a můžou nevhodné příspěvky upravit – popřípadně zneviditelnit, když tu zrovna kolem není žádný admin – proto zde máma tak „čisto“.

Pro Mosoj : Spyware ? AVG ? Už jen to mi zní jako špatná kombinace, ale musím nesouhlasit, s tím že by na odpovědích byl spyware/malwa­re/viry apod. havěť. Pokud Vám nepíšou cizí lidé (jako ne uživatelé) e-maili a vy je neotvíráte tak Vám z odpovědí nic nehrozí.

Další odpovědi
ReHu

Já jsem zvýšení spywaru nezaznamenala.
Myslím, že jsou zdejší uživatelé, až na vyjímky, slušní a admini strostliví.

mosoj

Nevím jestli se spamuje, ale už jednou jsem
se vyjadřoval v tom smyslu, že od doby co chodím na odpovědi mám počítač plný spywaru
a každé dva dny ho musím odstraňovat. Toho spamu také chodí více než dřive.
Mám AVG poslední placenou plnou verzi. Na spam používám AdAware.

Doplňuji:
PostApMan: Pominu-li že hodně zde přítomných používá omezené free verze antiviru tak se trochu ohradím. AVG ma několik sekcí.

  1. Antivirus
  2. Anti spyware
  3. Linc scaner – měl jsem vypnutý –
  4. Anti rootkit
  5. Kontrola pošty
  6. Webový štít – měl jsem vypnutý
  7. Rezidentní štít

Nyní to mám již všechno zapnuté a výskyt spywaru se snížil ale je.

Na spyware mám ještě Ad Aware !!! Ten to všechno nachází. SpyBoot nebo Terminator nenajde téměř nic.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-na-tom-se-spyware