kol

Spalovač tuků

Jaké máte zkušenosti s užíváním Carnitinu

Nejlepší odpověď
kropitko

Když cvičíte dost dlouho na to, aby tělo začalo spalovat tuky a vezmete si k tomu carnitin, opravdu spálíte více tuků.

Další odpovědi
Gorouš

Já jsem ho několikrát použil při tréninku ve fitness centru. Sám o sobě to spalovač není. Pouze vyvolává silné pocení. Je to super věcička, ale když už jsem měl po tréninku pořád jsem se potil. Radil bych ho užívat hned před tréninkem a během tréninku. Obsahuje ale hodně konzervantů jinak je docela i chutný.

fitneska

Ahojka, Carnitin užívám vždy před návštěvou fitness, a sice Carnitin 2000, vypiju ampulku asi 30 minut před kardio cvičením. To musí trvat alespoň 40 minut, aby tělo začalo spalovat tuky. Někdo doporučuje užívat i ve dny, kdy necvičí. podle mně je ale lepší spalovač Turbo Fat Killer, je na chuť dost odporný, ale pomáhá.