Mortin

Souvisí barva spermatu s neplodností ?

Je mi 12 a už od srpna (od kdy mam první sperma) mam pruhledne sperma…nikdy jsem nad tím nepřemýšlel,ale včera jsem četl že notebook na klíně může zpusobit neplodnost … a ja mivam na kline notebook treba i 3 hodiny denne… muzu byt neplodny ? Diky za odpovedi

Odpovědi
quentos

Bohužel to není zcela vyloučeno – průhledná barva spermatu může být následek nízkého počtu spermií v ejakulátu. (Ve zdroji je odpověď lékárníka, ale Váš případ nejlépe stejně posoudí jedině lékař, my tady těžko.)

Zdroj: https://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2007­1021190249AAO­Yhm3

anonym

Říká se ,že hořký je kvalitní.

ivosek2

nekoukej na fakty cz/sk ;)