Lgee

Souhlasíte, že Sodastream je škodlivý?

Obsahuje zákeřná umělá sladidla, která prokazatelně škodí zdraví.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Jiná odpověď.

Sodastream neobsahuje zadna sladidla. Je to bublinkova voda. Sladidla obsahuji sirupy, ktere se do vody pridavaji.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

Co je na něm škodlivého? Nesuhlasím s tím, že je škodlivý.

aliendrone

Jiná odpověď.

Jaký je podle TEBE rozdíl mezi možností ANO, URČITĚ a možností URČITĚ ANO? Sodastream je jen blbé, ne zcela praktické udělátko na výrobu sodovky (sifonu po moravsky). Prostě vody s bublinkami CO2, slabý roztok H2CO3. Hodně slabý, bo ty kartuše s kysličníkem jsou asi z poloviny jen stlačený vzduch, nejde o čistý CO2 jako v bolševických kovových „bombičkách“.

A CO do něj naleješ, to z toho dostaneš. Z ankety je dosti jasné, že asi preferuješ vyjetou brzdovou kapalinu (nebo tak něco), tož to pak ANO, může být i škodlivý. Ale jinak jsou to jen vyhozené peníze.

da ny

Jiná odpověď.

Nesouhlasím.
Sodová voda (Sodovka) se pije celé roky. od poloviny 18. století. Je dnes základem pro výrobu limonád.
Sodovkárnu založil Baťa v r. 1897.
Sifonové láhve (bombičky) byly před r. 1989, běžnou součástí domácností i restaurací. Je to jako se vším, v rozumné míře neublíží nikomu.
Kdo bublinky dobře snáší, tomu neublíží.

MiroJ

Jiná odpověď.

ak je to čisté, tak je sodastream ok, ak tam dáš sirup, záleží aký.

Lgee

Dany nejde o bublinky ale o příchutě (sirupy) se sladidly.