dust8

Souhlasíte s hláškou z Osvícení? Viz.: Chcete-li být spokojení, chce to se pravidelně vyprázdnit?

Obrázek vytípnut z filmu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, protože...

No, počkej až dostaneš zácpu. ;) :D :D
A hlavně v mladším věku se MUSÍŠ celkově pravidelně vyprazdňovat, jinak se ti to „vrazí do hlavy“ a začne ti hrabat, potažmo budeš dělat hovadiny s nevyhnutelnými důsledky. To ti NEDOPORUČUJI! ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Ano, protože...

Samozřejmě. Pravidelné „kakání“ má obrovský vliv nejen na tělo, ale i na duši a myšlení. 🙂
A bez jakéhokoliv přehánění se na zácpu může umřít! Když se nevyprázdníš delší dobu a neřešíš to, může to být fatální. Může dojít k miserere (zvracení střevního obsahu).
Jestli tě někdy nějakej arogantní samozvanej ředitel vesmíru bude neoprávněně tepat a peskovat, nebo na tebe bude hnusnej, představ si ho, jak sedí na záchodě s vyvalenejma očima! 🙂

Lgee

Ano, protože...

paul1

Ano, protože...

Nevím, či je to pravda, ale prý pozdrav: „Jak to jde?“ je myšlen právě na tu pravidelnou stolici.