Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

navíc by bylo pro nás mimořádně potupné, kdybychom si čínou nechali diktovat s kým smíme a s kým nesmíme jednat a kam nesmíme jezdit jen proto, že mají v plánu tu oblast časem zbavit jakékoliv formy byť jen částečné nezávislosti.

Další odpovědi
Edison

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Je to v jeho pravomoci.

Kryšpín

Ano, krásy Tchaj-wanu by měl vidět každý!

elkon

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Je to jeho věc, nezajímá mě to.

Kelt

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Nevím o co se jedná. Nevím, kde je Miloš Vystrčil, asi nějaký Čech a nevím, co dělá. Vím, kde je Tchaj-wan. A mohu si to najít na youtube. Ale nebudu si tyto informace zjišťovat. Beru to tak, že mi přibyl bod.

paul1

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Butters_xD

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Magix.cz

Je mi to jedno, nežijeme v socíku, ať si každý jede, kam chce.

Pepa25

Na ankety, kde si nemůžu vybrat, logicky nemůžu odpovědět. Jen bych poznamenal, že zde jsou navrhované odpovědi doslova „jedna hloupější než druhá“ (a to ani nejsme v kategorii zábava).

ElonMusk

Co více byste si přál, než možnosti Ano / Ne / Nevím? 🙂
Případně je vždy možnost uvést svůj názor v diskuzi k otázce.

anonym

to je jak kdyby Praha do zahraničí vysílala výhružky a jed v obálkách komukoliv, kdo se chce jet podívat do Brna 🙂

anonym

jen s tím drobným rozdílem (který to přirovnání docela dost nabourává), že je třeba si Brno představit jako baštu demokracie zatímco Praha by měla být jak vystřižená z románu 1984, které chybí už jenom ten permanentní válečný stav k udržování totalitní moci 🙂

Edison

Co je to “Brno”?

anonym

právě pro vás jsem zvolil právě toto přirovnání, bylo mi jasné že v něm srdcervoucí vztah pevninské Číny k Thai-wanu dobře rozpoznáte 🙂

Edison

Tak Thai-wan je celkem známej… Zeptej se ve světě na Thai-wan a na tu vesnici.