Avatar uživatele
Bonifác

Sociální správa

Můžu nahlásit někoho na sociálku, protože má doma bordel, špínu a nedostečně vychovává dítě?? Jak to mám udělat?? Co se potom stane??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Mohu se s vámi podělit o vlastní zkušenost. I v našem domě kdysi bydlela jedna sociálně ´slabší´ rodina (byt 1+1, manželé, 4 nezletilé děti od věku 0,5 – 4 roky, chlast rodičů, cigára v bytě, děti vůbec nechodily ven atd., atd.)

Zašel jsem na ´město´ (odbor sociálních věcí) a tam jsem TO oznámil. Sepsali se mnou protokol, ptali se zda chci zůstat v anonymitě či nikoli, ptali se na případná další svědectví ap.

Co se stalo potom?

  • sociálka byla na místním šetření v tomto bytě
  • majitel bytu spolu ve spolupráci se sociálkou pro ně ´našli´ jiný vhodný byt (město je umístilo někjam do azylového domu, nebo domu s pečovt.službou nebo tak nějak)
  • odstěhovali se…

V jakém prostředí dnes žijí jejich děti nevím a přiznám se, že když je nevidím, tak alespoň nemám potřebu to řešit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
silonka33

uz tet je pozde ale aspon neco protoze jsi si vsiml coz je dnes zazrak udelej to pro svuj klid lechci spani a pro ty ubohe deti a neboj ikdyz by nekdo namytal aspon ses pokusil neco udelat pomoc ci poukazat na zlo spatnost nebilo ty to jedno zato ty patri uznani a ma vdecnost sy frajer socialka nemusi deti odebrat muze pomoc vsak oni vi co a jak v tomhle jsou dobry

Zdroj: socialni pripad take my pomohly

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek