socialka-pravní ochrana

poradíte mi někdo prosím.mám více otazek.mám detsko přes2roky,otec mi dělá samé naschváli,dcerku mi nepřebaluje,přiveze má prujem atd.od narození se nestaral,neprebalil nepomohl a nic.na soc.děti-stoji na jeho straně,že to je dítěte otec.soud rozhodl,že dítě bude u otce na vikend1za14dní.pravník stim nic neděla a u soudu je to také nezajíma.otec si rozšiřuje styk.kolikrat detsko vraci drive v tydnu o pul hodky dřiv.-jsem omezovana i v tydnu-a musim treba ne jen ze sebou k dr ale i s detskem...otec mi vyhrozuje,a rika co je mou povinosti,a nezajima ho ze je destko kdyz je nemocne-ze me da k soudu atd...bylo mi řecčno,že dětsko u otce by mělo nocovat až od3-3,5let dřive ne.nemohu dovolit odvolavat se atd.nemam na to peníze.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

1. peníze na odvolání nepotřebujete

2. kontaktujte příslušné oddělení odboru sociálně-právní ochrany dětí (konkrétní adresu a telefony naleznete v níže uvedeném odkazu)
http://www.mpsv.cz/…

3. zde je požádejte o pomoc se sepsáním ´žalobního návrhu´ o úpravě podmínek styku otce s dítětem...

4. pokud do žádosti a později u soudu přeříkáte minimálně to, co jste uvedla do otázky a pokud pro svá tvrzení budete mít alespoň nějaké důkazy (svědectví ap.), pak vám soud musí vyhovět...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.