SMS do zahraničí

dojde sms do zahraničí (Rakousko, Německo) pokud před číslo, na které sms posílám, nedám předvolbu +420?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

musis dat predvolbu toho statu...http://ciselnik.artega.cz/… mrkni tady

Doplňuji:
takze pokud ja posilam sms ze zahranici tak musim dat +420 (jsem v zahranici )...a pokud mi nekdo z CR posila sms nebo vola tak pred me cislo musi dat +353 ...chapes?..

Další odpovědi:

Stříbrný

nedojde

Pokud posíláš SMS na "český" mobil, který je dočasně v zahraničí, tak dojde.

Stříbrný

vzhledem k tomu, že nemusíš vědět, kde se dotyčný s telefonem nechází, jestli je v zahraničí, nebo v ČR a pro volání po republice zadávat číslo nemusíš, mělo by to fungovat, protože ty jsi v ČR, takže se předpokládá, že voláš do ČR, tudíž na telefon s číslem +420...samozřejmě pokud i ty opustíš republiku a budeš volat na "český" mobil, ať už je jeho majitel kdekoliv, +420 dát musíš...jinak se nikam nedovoláš...

a samozřejmně to co píše badisko je nesmysl, proč bych musela dávat při volání čechovi do Rakouska +33? to bych musela mít předplaceného rakouského operátora...

Diskuze k otázce

anonym

Horste, nedavejte zadnou predvolbu ! Kdyz preci nekomu pisete sms, nemusite vzdy vedet, ze se ten dotycny nachazi v zahranici a sms mu presto dojde .. posilam sms tak bezne, nebo i me chodi, kdyz jsem v zahranici ..
ted posilam napr. synovi uz 5 dni do Italie sms ( je tam na lyzich ) ., nedavam, zadne predvolby a odpovedi na moje sms chodi .. :)

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.