weunka

Smetana ke šlehání je to samé jak známe takové ty dobré ochucené šlehačky v krabičkách?

Všude po obchodách sháním jak byli dřív takové ty malé krabičky a v tom šlehačka kterou jste si ušlehaly a už s tým nic nemuseli dělat, byli výborné.Ale teď všude vidím jen Smetanu na šlehání.Ale je to úplně jiná chuť.Copak se už tam ty šlehačky dobré nevyrábí???

Nejlepší odpověď
iceT

Viděla jsem je i v Albertě i v Bille.

Další odpovědi
Lenjička

V Kauflandu ty krabičkové ješte najdete. My děláme normálně 31% Smetanu na šlehání, taky se do ní nic nepřidává a moc nám chutná 🙂