slavie

Smažený sýr vždy vytéká!

proč mě vytéká sýr při smažení i když ho dvakrát obalím v trojobalu?

Nejlepší odpověď
Lencis

Pomáhá mi jednoduchá finta! Dávám obalené porce na 20 minut do mrazáku a pak teprve sýr smažím. Nikdy nevyteče!!! Vyzkoušejte samy 🙂

Další odpovědi
anetadela1

Smažák se musí opéct rychle, pak nevyteče.

COVERENDER

NA SMAŽENÝ SÝR JE JEDNO KOLIK OBALŮ DÁTE, ALE POKUD HO SMAŽÍTE PŘÍLIŠ DLOUHO TAK VYTEČE VZDYCKY. SMAŽIT OPATRNĚ DO ZLATOVA, DOBRÉ JE NA CHVILINKU PŘED SERVÍROVÁNÍM DODĚLAT V MIKROVLNCE. PŘI TOMHLE PLATÍ-MÉNĚ ZNAMENÁ VÍCE.

Zdroj: LETNÍ BRIGÁDA