kapka

Slyšeli jste někdy pojem „mokrý třináctky“? Jak byste ho dokázali vysvětlit? :)

Nejlepší odpověď
annas

Neslyšela jsem, ale dívala jsem se na netu, užívá se hodně. Často v souvislosti s touhou po sexuálních zážitcích, předvádění se. .

Ve PSJC je uvedený v minulosti užívaný význam pro „mokrý“ – nezralý na ženění či vdávání, tedy nezkušený, hloupý apod.

Znamená to, že tyto současné dívky touží po intimním vztahu s hochy, ale na druhé straně jsou to třeštidla, mají svou hlavu, nedbají na rady rodičů, bezhlavě se zamilovávají atd.

V jedné diskusi jsem našla
„Vypada to ze vsichni tady hsou 40-ti lety baby ktery zavidej nam, trinactkam, ze muzeme bejt mokry trinactky, kdezto ony jsou vysuseny jak sahara.“

http://superstar-2015.cz/superstar-2015-vysledky-hlasovani-ankety-populariy-poll-1-kolo/

Může to být samozřejmě jinak.

Další odpovědi
quentos

Zde bude zřejmě „mokrý“ užito ve smyslu „sexuálně vzrušené“ (o dívce) – narážka na věčnou nadrženost v tomto věku… ale že by se to užívalo nějak zhusta, to jsem si teda nevšim…

gecco

Když pominu zmoklé pubošky, znám spíše mokrý trojky (a to nejde o věk)…
😉
____
Poblázněné, zfamfrnělé ´-teens´ (obvykle fanynky nějakých mužských idolů – lituju, žadného neznám, abych dal příklad)…
😉

zjentek

To je jasný jak facka, bodejť by nebyly mokrý, kdo by na ně v tom věku lezl ;o

gagaga

an., ja se tu chechtam, te okopirovane diskuzi :

„Vypada to ze vsichni tady jsou 40-ti lety baby ktery zavidej nam, trinactkam, ze muzeme bejt mokry trinactky, kdezto ony jsou vysuseny jak sahara.“

:)

kapka

:D Jo, to je hezký, taky mě to pobavilo. :)

gecco

Kdyby ty holky věděly…
😉

gagaga

jj, ze maji pravdu :p

gecco

😉

kapka

No…nemaji :)) Hezky o tom mluví tady Raego https://m.you­tube.com/watch?v=pFSRpJK­sRT4