Avatar uživatele
kapka

Slyšeli jste někdy pojem „mokrý třináctky“? Jak byste ho dokázali vysvětlit? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, johana 56, redy, gagaga, Agneta, gecco před 2984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neslyšela jsem, ale dívala jsem se na netu, užívá se hodně. Často v souvislosti s touhou po sexuálních zážitcích, předvádění se. .

Ve PSJC je uvedený v minulosti užívaný význam pro „mokrý“ – nezralý na ženění či vdávání, tedy nezkušený, hloupý apod.

Znamená to, že tyto současné dívky touží po intimním vztahu s hochy, ale na druhé straně jsou to třeštidla, mají svou hlavu, nedbají na rady rodičů, bezhlavě se zamilovávají atd.

V jedné diskusi jsem našla
„Vypada to ze vsichni tady hsou 40-ti lety baby ktery zavidej nam, trinactkam, ze muzeme bejt mokry trinactky, kdezto ony jsou vysuseny jak sahara.“

http://superstar-2015.cz/superstar-2015-vysledky-hlasovani-ankety-populariy-poll-1-kolo/

Může to být samozřejmě jinak.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Zde bude zřejmě „mokrý“ užito ve smyslu „sexuálně vzrušené“ (o dívce) – narážka na věčnou nadrženost v tomto věku… ale že by se to užívalo nějak zhusta, to jsem si teda nevšim…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Když pominu zmoklé pubošky, znám spíše mokrý trojky (a to nejde o věk)…
😉
____
Poblázněné, zfamfrnělé ´-teens´ (obvykle fanynky nějakých mužských idolů – lituju, žadného neznám, abych dal příklad)…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To je jasný jak facka, bodejť by nebyly mokrý, kdo by na ně v tom věku lezl ;o

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

an., ja se tu chechtam, te okopirovane diskuzi :

„Vypada to ze vsichni tady jsou 40-ti lety baby ktery zavidej nam, trinactkam, ze muzeme bejt mokry trinactky, kdezto ony jsou vysuseny jak sahara.“

:)

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

:D Jo, to je hezký, taky mě to pobavilo. :)

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Kdyby ty holky věděly…
😉

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jj, ze maji pravdu :p

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

No…nemaji :)) Hezky o tom mluví tady Raego https://m.you­tube.com/watch?v=pFSRpJK­sRT4

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek