Pokročilý

Slyšela jsem, že od roku 2013 musí mít každý řidič, který vykoná zkoušky označen značkou Z-začátečník.

Moc jsem tomu nevěřila, bohužel už jsem tuhle nálepku na jednom autě viděla. Tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nalepku "zacatecnik" si muzete bezne koupit, ja na ni narazim na autech dnes a denne. Napriklad se podivejte sem: http://www.zbozi.cz/…

Ze by to melo vstoupit v platnost, o tom jsem neslysel. [Nicmene je to mozne.]

Další odpovědi:

Stříbrný

neco v tom smyslu plati nyni ve francii, tam nalepku "A" musi nosit 3 leta od ziskani ridicaku...

co bude zde, se nevi (ohledne tohoto a dalsich zmen silnicniho zakona 361/2000), u nas je totiz zvykem, ze k zakonu, ktery jeste neni schvalen, uz vychazeji novelizace, je to takovy holubnik

Zlatý

Na některé řidiče v našich končinách značka "Z" působí jako rudý hadr na krocana. A hned předvádí své ego, jak je dobrý řidič a kolikrát začátečníka vyplaší natolik, že zazmatkuje.
Ale nebylo by od věci, aby takové označení na autech bylo. Někdy třeba na dálnici by člověk lépe pochopil, proč ten předemnou v novém moderním autě se tak "loudá". A i nějaký ten zmateček na silnici by se dal včas předvídat.

Stříbrný

Monie, není to pravda.
Slyšela jste lež.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.