Služba PPL – pomoc

lidi pomoc posilali ste nekdo nekdy neco sluzbou PPL?jak to funguje zavolam prijedou odvezou a pak poslou penize???dik za pomoc

Odpovědi
panenka

přes službu ppl si jen nechávám posílát dobírky.dojedou zaplatím podepíši doklad o převzetí a odjedou.ale přes ppl jsem nic ještě neposílala ale myslím si že to bude stejné.pro mě je to lepší než přes poštu protože oni zavolají domluvijou se na termínu s vámi tak aby jste byla doma.je dobré pokud jste i někde jinde třeba 5 km od místa jsou ochotní i zajet tam za vámi.mám s tuto společnosti dobré skušenosti

anonym

určitě se dá objednat i svoz, a nebo zajet k nim do depa a tam zásilku podat. Více info a nejbližší depo si vyhledejte na jejich stránkách: http://www.ppl.cz/

Jinak sem osobně použil odvoz přímo od domu u DPD.