GangstaHelper

Sluchátka s pořádnýma basama …

Chci nějaká sluchátka, co by měla pořádné basy (nejlépe taková, u kterých se tvrdí že jsou až přehnané). Samozřejmě že nechci aby měla zvuk jen z basů, ale prostě silné basy.

ALE: Obyčejné pecky s molitanovýma pěnovkama, žádné gumové bazmeky co se strkají až někam ke střednímu uchu apod.

Jaké pořídit?

nejlépe Vaši osobní zkušenost…

Díky

PS: Poslouchám hlavně DnB, Black music …

Odpovědi
hem

U sluchátek do uší je potíž v jejich velikosti – membrána je malá, není prostor pro bassreflex. Proto mají tak málo basů a proto se to řeší protažením až ke střednímu uchu :)

Inspirace viz zdroj – výkon 0.1W (v dané kategorii max), frekvenční rozsah 6Hz-24kHz (tj. pěkně od spodu) – jen ten špunt je trochu větší, ale to u dražších a kvalitnějších modelů je realita :(

Zdroj: sluchatka.skla­dem.eu/61694/so­ny-mdrex76lpw-bila.html