Avatar uživatele
CTTON

Šlo by prostě EU ignorovat?

Komuniste zavazne mezinarodni zavazky jednoduše ignorovali, dalo by se to i v připadě EU? V tomto članku píšou, že to nelze https://eurac­tiv.cz/section/cr-v-evropske-unii/opinion/vy­povedet-lisabon-a-zbavit-se-evropskych-povinnosti-nesmysl/

Zajímavá 0 před 1299 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Klidně ji ignoruj. Už prosím nepiš o EU a OSN, máš to vše nějak popletené a tvé dotazy jsou zmatené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Čemu či komu vaše dotazy prospějí?

Angažujte se politicky, až budete mít věk a budete aktivní, kandidujte do PS, nebo do zastupitelstva či Senátu a můžete vznést námitky proti EU, případně podat jiné návrhy.

Která strana je pro vystoupení z EU? To si určitě najdete sám, tudíž ji můžete podpořit.

Jde jen o vaše úvahy, jimiž nic neřešíte a nevyřešíte. Jste jen kapka v moři… Neni někdy lepší, že nebude fungovat to, co vy chcete?

„Sám nejsi nic …“ Možná verše a autora poznáte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

No já nevím – jsme členy EU, jak bychom mohli ignorovat sami sebe?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, já je také ignoruji a dokonce mi ani nevolají a ani nepíšou a neposílají maily. A článků je tolik, že je také ignoruji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kostikos

Myslím si, že vystoupení z EU by mělo pro tuto zemi daleko horší dopady než v tom společenství zůstat. Prostě se smiř s tím, že nejsme Švýcaři a že těmi Švýcary ani nikdy nebudeme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
CTTON

Kelt – mam na mysli aby to ignoroval stát.. -.-

před 1299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
CTTON

Ja to ignorobat nebudu, eu mi je jedno. Dulezite ze uselim se z tohohle koncentraku da dostat. Ale jde mi o to vedet jak je to v osn.

před 1299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

„Ja to ignorobat nebudu, eu mi je jedno.“ – neprotiřečí si to trochu?
A ta další věta je asi tatarsky…

před 1299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
CTTON

Máš pravdu

před 1299 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek